VIDEO | 10 dôvodov pre upgrade na Windows 10: Continnum
Connect with us

VIDEO | 10 dôvodov pre upgrade na Windows 10: Continnum

Novinky

VIDEO | 10 dôvodov pre upgrade na Windows 10: Continnum

Pozrite si ďalší reklamný spot Microsoftu zo série videí „10 dôvodov na upgrade na Windows 10“, v ktorom tentokrát uvidíte jednu z neočakávanejších funkcionalít Continnum. Táto funkcionalita prináša revolučný pohľad na prácu s tabletom a mobilným telefónom, ktorý prinesie možnosť prepínania spomínaných zariadení do PC módu. Na videu nižšie avšak uvidíte len možnosti, ktoré prináša táto funkcionalita na tabletoch, a to z dôvodu, že Windows 10 na mobilné telefóny príde o niečo neskôr. Ak by vás zaujímala čo táto nová technológia ďalej prinesie, tak si prečítajte jeden z našich starších článkov, v ktorom sme ju rozoberali podrobnejšie.

Čo na to vravíte? Tešíte sa na príchod tejto funkcionality? My sa jej nevieme dočkať.

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.