Viacero zákazníkov dostáva spolu s Lumiou 950 a 950XL aj zadarmo Office 365 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Viacero zákazníkov dostáva spolu s Lumiou 950 a 950XL aj zadarmo Office 365

Novinky

Viacero zákazníkov dostáva spolu s Lumiou 950 a 950XL aj zadarmo Office 365

Microsoft sa snaží zatraktívniť a nalákať ľudí na využívanie Office 365. Viacero nových zákazníkov hlási, že k svojej novej Lumii 950 alebo 950 XL dostali aj Office na celý rok zadarmo. A pritom nejde o žiadny lacný špás, keďže ročné predplatné stojí približne 60 eur.

Táto akcia sa pôvodne objavila v Indii, momentálne je dostupná aj v Kanade, Mexiku, Južnej Afrike, Astrálii a pred nedávnom prišla aj do Európy, kde zákazníci z Anglicka, Nemecka, Francúzska, Dánska, Fínska, Nórska a Švédska hlásia rovnakú akciu.

Akcia môže prísť v najbližšej dobe aj na Slovensko.

Postup ako ju získať nie je vôbec zložitý. Ak je akcia dostupná stačí ísť cez aplikáciu Lumia Offers k Office 365, zadať svoj email a obratom dostanete všetky Microsoft Office produkty a 1TB voľného miesta na OneDrive.

Takže nezabudnite raz za čas skontrolovať, či už náhodou nemáte k dispozícii Office 365 zadarmo 🙂

TIP  Aké zmeny sa objavia v najbližšom veľkom update Windowsu 10?

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.