Viacerí používatelia hlásia, že nie je možné inštalovať vetvu Redstone 4. Tu je dôvod | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Viacerí používatelia hlásia, že nie je možné inštalovať vetvu Redstone 4. Tu je dôvod

Novinky

Viacerí používatelia hlásia, že nie je možné inštalovať vetvu Redstone 4. Tu je dôvod

Viacerí používatelia hlásia, že nie je možné inštalovať vetvu Redstone 4. Tu je dôvod

Ešte minulý týždeň sme vám priniesli informácie o novom okruhu v rámci programu Windows Insider „Skip Ahead“, ktorý umožňuje začať testovať ešte oficiálne neuvoľnenú aktualizáciu „Redstone 4“ ako aj aplikácie z Windows Store obchodu. V súčasnosti, hlava Windows Insider divízie oznámil, že nie všetkým používateľom bude umožnené preskočiť sadu aktualizácií, dôvodom je, že potrebujú stále dostatok používateľov v rámci aktuálnej vetvy Redstone 3.

Zdroj: vlastný

Výsledkom teda je, že niektorí používatelia budú môcť testovať novinky z vetvy Redstone 4 a niektorí zas nebudú. V každom prípade, ak sa rozhodnete zapojiť sa do vývojovej vetvy Redstone 4 majte na pamäti, že cesta naspäť nie je, teda okrem preinštalovania celého OS.

Čo je to program Skip Ahead?

Skip Ahead je nový okruh v rámci programu Windows Insider, ktorý umožňuje testovať novinky u vetvy Redstone 4 aktualizácie (momentálne oficiálne nie je dostupná ani Redstone 3 aktualizácie). Je určená hlavne pre veľmi skúsených používateľov, totiž môže obsahovať ako desiatky menej tak aj viac závažných chýb.

Zdroj: vlastný

TIP  Aktualizované! Aprílová aktualizácia (Redstone 4) pre Windows 10 príde 9. mája. Nasvedčujú tomu najnovšie uniknuté informácie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.