Najčítanejší Windows 10 portál

Verzia Windows 10 Fall Creators Update je celosvetovo dostupná na všetkých kompatibilných zariadeniach

Zdroj: vlastný

Microsoft počas včerajšieho dňa prišiel s celkom zaujímavou správou. Posledná veľká aktualizácia operačného systému Windows 10 – Fall Creators Update, je v tomto momente dostupná na všetkých kompatibilných zariadeniach na celom svete. V skratke to znamená asi to, že Microsoft už ukončil distribúciu poslednej veľkej aktualizácie a môže sa naplno začať venovať budúcej veľkej aktualizácií, ktorá je zatiaľ známa len pod označením Redstone 4.

Aktualizácia Fall Creators Update zažila svoj debut ešte v októbri minulý rok. Na začiatku bola aktualizácia automaticky ponúkaná iba na zariadeniach, do ktorých Microsoft vkladal svoje nádeje a očakával, že práve na vybraných zaradeniach budú používatelia s touto aktualizáciou spokojní. Na základe spätnej väzby od týchto používateľov, spravil Microsoft potrebné zmeny v systéme, v aplikáciách a odstránil množstvo chýb, ktoré by na tých “starších alebo horších” zariadeniach mohli spôsobovať zbytočné problémy.

Aktualizácia Fall Creators Update je najrýchlejšie rastúcou aktualizáciou vôbec

Počas včerajšieho dňa nám Microsoft prezradil aj to, že aktualizácia Fall Creators Update bola najrýchlejšie rastúcou aktualizáciou. Hranicu 100 miliónov inštalácií pokorila najrýchlejšie zo všetkých veľkých aktualizácií. Nepýši sa iba najrýchlejším “rastom”, ale aj najvyššou spokojnosťou používateľov. S pomedzi všetkých aktualizácií si práve Fall Creators Update odniesla najvyššie hodnotenie na základe spätnej väzby.

Ako ste s najnovším vydaním operačného systému  Windows 10 spokojní? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: Microsoft

TIP  Microsoft sa môže pochváliť vylepšeným Windows Defenderom
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.