Vernee Thor Plus zaujme skvelým pomerom ceny a výkonu a obrovskou 6200 mAh batériou | TIP REDAKCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vernee Thor Plus zaujme skvelým pomerom ceny a výkonu a obrovskou 6200 mAh batériou | TIP REDAKCIE

Vernee Thor Plus

TIP REDAKCIE

Vernee Thor Plus zaujme skvelým pomerom ceny a výkonu a obrovskou 6200 mAh batériou | TIP REDAKCIE

V tomto článku sa zameriame na smartfón Verne Thor Plus, ktorý ponúka skvelý pomer ceny a výkonu. Smartfón záujme veľkým kvalitným OLED displejom, dostatočne výkonným 8-jadrovým procesorom pre každodenné používanie, 13 Mpx zadným fotoaparátom a dokonca až 6200 mAh batériou, ktorá prináša výdrž na jedno nabitie až na niekoľko dní.  No a čo keď Ti poviem, že takto vybavený smartfón, môžeš kúpiť za menej ako 130 € a navyše v rámci oficiálnej SK/CZ distribúcie aj s plnou dvojročnou zárukou.

Smartfón Vernee Thor Plus môžeš získať za najlepšiu cenu so zľavovým kupónom “WinPlus”na trhu na tomto odkaze

Vernee Thor Plus

Produktová fotografia

Poďme ale pekne od začiatku. Vernee Thor Plus záujme už na prvý pohľad, pretože ponúka veľký 5,5 palcový Amoled displej s dostatočne jemným rozlíšením 1280 x 720 pixelov. Nad displejom smartfónu nájdeme 5 Mpx  fotoaparát, ktorý postačí pre tvorbu selfies záberov či videohovory. Pod displejom nájdeme dobre umiestnenú čítačku otlačku prsta, takže výrobca nerobil žiadne kompromisy a čítačku umiestnil tam, kde je to zrejme najlepšie pre čo najpohodlnejší prístup.

Vernee Thor Plus ponúka skvelý pomer ceny a výkonu

Pod kapotou smartfónu Vernee Thor Plus tyká dostatočne výkonný 8-jadrový procesor MediaTek 6753 s taktom 1,3 GHz, ktorému sekunduje 3 GB operačná pamäť RAM a 32 GB úložisko s možnosťou jeho rozšírenia o ďalších 128 GB. Človek by čakal, že sa bude jednať pri nízkej cene o pomerne nevybavený smartfón, no opak je pravdou. Vernee Thor Plus navyše vyniká ešte v jednej veci, ktorou je obrovská výdrž batérie. Samotný akumulátor má totiž kapacitu až 6200 mAh a vďaka nemu smartfón vydrží bez problémov aj dva či tri dni náročnejšieho používania, no a to je už čo povedať.

Vernee Thor Plus

Produktová fotografia

Cenovo dostupný smartfón Vernee Thor Plus na zadnej strane ponúka 13 Mpx fotoaparát, ktorý tak poslúži na zachytenie rôznych poznámok či dôležitých momentov. V rámci výbavy tu máme podporu GPS, gyroskop, svetelný senzor a nechýba ani podpora OTG, čo sa stále v nižšej strednej triede len tak nevidí. Vernee navyše beží na čistom operačnom systéme Androide 7.0, ktorý prináša veľmi rýchle reakcie a skvelú optimalizáciu na hardvér pod kapotou. Smartfón Vernee Thor Plus môžeš dnes získať vďaka kupónu “WinPlus” z pôvodných 169 € iba za 129 € priamo v rámci SK/CZ distribúcie.

Smartfón Vernee Thor Plus môžeš získať za najlepšiu cenu so zľavovým kupónom “WinPlus”na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, Úvodný obrázok zdroj YouTube mrwhosetheboss

Zaujímam sa o moderné technológie už niekoľko rokov. Stál som za zrodom úspešného magazínu TechN.SK, ktorý sa neskôr spojil WindowsCentrum.sk. Prevažne sa venujem tvorbe videí a článkov na tému Androidu, iOS a ďalších zaujímavých tém, o ktorých sa s vami musím podeliť. Rukami mi prešlo už niekoľko stoviek smartfónov a ich parametre často poznám už z pamäte. Aj napriek tomu si neustále rozvíjam obzor aj v iných technologických oblastiach, vďaka čomu som vždy v centre diania.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie