Vernee Thor E, smartfón, ktorý je správnou voľbou pre nenáročných. Láka hlavne veľkou batériou a cenou | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Vernee Thor E, smartfón, ktorý je správnou voľbou pre nenáročných. Láka hlavne veľkou batériou a cenou

Novinky

Vernee Thor E, smartfón, ktorý je správnou voľbou pre nenáročných. Láka hlavne veľkou batériou a cenou

Vernee Thor E, smartfón, ktorý je správnou voľbou pre nenáročných. Láka hlavne veľkou batériou a cenou

Ak rozmýšľate nad kúpou nového smartfónu, ale nechcete siahať hlboko do vrecka? Potom by ste mali začať uvažovať nad touto zaujímavou ponukou na smartfón Vernee Thor E  z oficiálnej slovenskej a českej distribúcie kde telefón je aktuálne dostupný v 14% zľave, za 119€. Poďme sa teraz spolu pozrieť na to či telefón ponúka.

Vernee Thor E smartfón s gigantickou batériou nájdeš v oficiálnej SK/CZ distribúcii tu

Tak ako pri každom telefóne tak aj tu je dominantou nie až tak gigantický, ale stále dostatočne veľký 5“ displej s technológiou IPS ako aj 2.5D zakryvením a rozlíšením 1280 x 720 bodov (HD). V spodnej časti zariadenia nájdeme trojicu kapacitných tlačidiel. Vo vrchnej časti nájdeme 5MP sielfie kameru spolu s výbavou senzorov.

vernee thor E recenzia_1

Zdroj: VerneeMobile.sk

Čo sa týka zadnej strany smartfónu tak okrem toho, že sa môže pochváliť unikátnym dizajnom a hliníkom, ktorý po dizajnovej stránke určite nikoho neurazí, ba naopak. Prejdime však k jednotlivým špecifikáciam, konkrétne k fotoaparátu, ktorý v tomto prípade tvorí snímač CMOS BSI s 8MP rozlíšením. Vedľa neho nájdeme ešte LED blesk, ktorý dopomáha ku kvalitnejším záberom za nie najideálnejšieho svetla. Pod fotoaparátom nájdeme ešte skener odtlačkov prstov s reakčnou dobou 0,1 sekundy a v spodnej časti logo výrobcu spolu s výstupom pre reproduktor.

vernee thor E recenzia_2

Zdroj: VerneeMobile.sk

Čo sa týka výbavy po hardwarovej stránke tak telefón disponuje osemjadrovým  procesorom od spoločnosti MediaTek, ktorému dopomáha grafický čip Mali-T720 MP3 spolu so 3GB operačnej pamäte RAM a úložný priestor o veľkosti 16GB s možnosťou jeho rozšírenia o 128GB. Inými slovami telefón by mal bezproblémovo zvládať multitasking a nenechá sa zahanbiť ani pri hrách. Čerešničkou na torte je veľká batéria o kapacite 5020 mAh a podpora technológie rýchleho nabíjania (9V2A). V preklade do ľudskej reči to znamená, že za 30 minút nabíjania telefón nabijete dostatkom šťavy na celý deň. Batériu do plnej kapacity nabijete za zhruba 120 minút.

TIP  64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí

Mimochodom, telefónu nechýba podpora 3G ako aj 4G sietí či dvoch aktívnych SIM kariet súčasne. Poháňaný je operačným systémom Android vo verzii 7.0. Telefón nájdete v ponuke oficiálnej distribúcie na odkaze nižšie.

Vernee Thor E smartfón s gigantickou batériou nájdeš v oficiálnej SK/CZ distribúcii tu

Zdroj: TS , VerneeMobile.sk

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.