Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov

Novinky

Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov

Cena bezrámikového smartfónu Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov. VerneeMobile aktuálne telefón ponúka za 260€, avšak pri využití kombinácie zliav v podobe uvádzacej ceny 215€a kupónu “BjX89hj” môžete telefón získať už za 207€. Tento kupón platí len pre prvých 10 zákazníkov. Aktivuješ ho priamo v košíku (akcia je určená pre vyššiu radu so 6GB RAM). 

Obrovská obrazovka v malom tele

Zdroj: vernee.cc

Najväčšou prednosťou tohto smartfónu je obrovský bezrámikový 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Vďaka neprítomnosti rámikov je ale tento masívny displej osadený v menšom tele, aké je využívané na klasických 5,5 palcových smartfónoch. Ďalšou prednosťou tohto veľkého fešáka je aj naozaj veľká 4200 mAh batéria, ktorá je vybavená technológiou PUMP EXPRESS+, vďaka ktorej dokážete smartfón nabiť za pár desiatok minút.

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

Pýši sa aj obrovským výkonom

Zdroj: vernee.cc

V elegantnom tele nájdeme 8-jadrový procesor Helio P25, bežiaci na frekvencii 2,5GHz, 6 GB pamäte RAM a 64 GB interné úložisko. Samozrejmosťou je aj kvalitný fotoaparát, či už na selfíčka alebo krásne panoramatické fotografie. Selfíčka zabezpečí predná 8,0MP kamera a na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny 13,0MP + 5,0MP fotoaparát. Mimochodom, pikoškou je, že predný fotoaparát disponuje aj bleskom. Čo sa tak často nevidí.

TIP  Tak tomuto sa povie masaker! Vývojár priniesol nový GTA V Hulk Mod. Ponúka špeciálne útoky, lozenie po stenách, super silu a mnoho ďalšieho

Zdroj: vernee.cc

Zľava na Vernee Mix 2 sa vzťahuje na čiernu verziu smartfónu so 6GB, ktorej cena vďaka kupónu “BjX89hj” klesne na neuveriteľných 207€ eur, pričom jeho pôvodná cena je 260€, ktorá ja však aktuálne v uvádzacej akcii ponížená na 215€, avšak s exkluzívnym kupónom ju môžeš potlačiť ešte o niečo nižšie! Akcia je však obmedzená len pre 10 prvých zákazníkov.

Zdroj: vlastný

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.