Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov

Novinky

Bezrámikový smartfón Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou je dostupný za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov

Cena bezrámikového smartfónu Vernee Mix 2 zo slovenskej a českej distribúcie s 2 ročnou zárukou za podpultovú cenu pre prvých 10 zákazníkov. VerneeMobile aktuálne telefón ponúka za 260€, avšak pri využití kombinácie zliav v podobe uvádzacej ceny 215€a kupónu “BjX89hj” môžete telefón získať už za 207€. Tento kupón platí len pre prvých 10 zákazníkov. Aktivuješ ho priamo v košíku (akcia je určená pre vyššiu radu so 6GB RAM). 

Obrovská obrazovka v malom tele

Zdroj: vernee.cc

Najväčšou prednosťou tohto smartfónu je obrovský bezrámikový 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov. Vďaka neprítomnosti rámikov je ale tento masívny displej osadený v menšom tele, aké je využívané na klasických 5,5 palcových smartfónoch. Ďalšou prednosťou tohto veľkého fešáka je aj naozaj veľká 4200 mAh batéria, ktorá je vybavená technológiou PUMP EXPRESS+, vďaka ktorej dokážete smartfón nabiť za pár desiatok minút.

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

Pýši sa aj obrovským výkonom

Zdroj: vernee.cc

V elegantnom tele nájdeme 8-jadrový procesor Helio P25, bežiaci na frekvencii 2,5GHz, 6 GB pamäte RAM a 64 GB interné úložisko. Samozrejmosťou je aj kvalitný fotoaparát, či už na selfíčka alebo krásne panoramatické fotografie. Selfíčka zabezpečí predná 8,0MP kamera a na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny 13,0MP + 5,0MP fotoaparát. Mimochodom, pikoškou je, že predný fotoaparát disponuje aj bleskom. Čo sa tak často nevidí.

Zdroj: vernee.cc

Zľava na Vernee Mix 2 sa vzťahuje na čiernu verziu smartfónu so 6GB, ktorej cena vďaka kupónu “BjX89hj” klesne na neuveriteľných 207€ eur, pričom jeho pôvodná cena je 260€, ktorá ja však aktuálne v uvádzacej akcii ponížená na 215€, avšak s exkluzívnym kupónom ju môžeš potlačiť ešte o niečo nižšie! Akcia je však obmedzená len pre 10 prvých zákazníkov.

Zdroj: vlastný

Vernee MIX 2 v prémiovej edícii so 6GB RAM nájdeš tu

TIP  Vernee Apollo Lite aktuálne kúpiš s exkluzívnym kupónom najlacnejšie na trhu | TIP REDAKCIE

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.