Najnovšia veľká aktualizácia pre Windows 10 je už dostupná aj cez Windows Update. Sťahujte! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Najnovšia veľká aktualizácia pre Windows 10 je už dostupná aj cez Windows Update. Sťahujte!

Windows 10

Najnovšia veľká aktualizácia pre Windows 10 je už dostupná aj cez Windows Update. Sťahujte!

Ďalšia veľká aktualizácia pre Windows 10 je tu. Na to, aby ste ju stiahli nemusíte robiť nič špeciálne a ani sa zapájať do programu Windows Insider. Na druhej strane ak ste zvyknutý, že sa vám aktualizuje systém sám tak sa tak tentokrát nestane, teda aspoň do 9. mája. Aktuálne musíte aktualizáciu vyvolať manuálne v rámci Nastavení systému > Aktualizácie a zabezpečenie > Windows aktualizácie. Následne by Vám Windows mal vyhodiť možnosť stiahnutia najnovšej verzie Windowsu.

Windows 10 jarna aktualizacia

Zdroj: vlastný (ilustračný obrázok)

Windows 10 Jarná aktualizácia prináša viacero noviniek. Ich prehľad sme vám priniesli prostredníctvom videí, ktoré promovala samotná spoločnosť Microsoft. Ale aj napriek tomu Vám nižšie opäť prinášame.

Timeline – Časová os

Focus Assist

Dictation – Diktovanie

Microsoft Edge

Zdroj: vlastný

TIP  Ako vypnúť vo Windows 10 aktualizácie? Stačí Ti na to ani nie minúta | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.