Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 TP | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 TP

Novinky

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 TP

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pod označením 10052 pre Windows 10 Technical Preview, ktorá opravuje niektoré chyby. Konkrétne boli odstránené nedostatky, ktoré bránili vypnutiu, respektíve zapnutiu dátového pripojenia, režim lietadlo je možné zapnúť / vypnúť, ďalej bola opravená chyba 9941, ktorá zapríčiňovala nefunkčnosť MMS správ, bol odstránený problém, ktorý zabraňoval stiahnutiu klávesnice pre ďalšie jazyky, a bol opravený hľadáčik v aplikácii Camera u niektorých vybraných zariadení (napr. Lumia 1020).

Ak ste doteraz ešte Windows 10 TP neskúšali, tak vám dávame do pozornosti jeden z našich starších článkov, v ktorom sme spomínali vybrané zmeny, ktoré priniesol Windows 10 TP.

Druhý článok, ktorý vám chceme dať do pozornosti je návod ako postupovať v prípade ak sa rozhodnete Windows 10 TP preinštalovať na pôvodný Windows 8.1.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

5 komentárov
 • Karol

  Tak som si nainštaloval WIN 10 cez insider na Lumiu 630 Dual sim. Upsssss. Baterka sa vybija śialeným spôsobom, takže nevydrží ani deň. A to som telefón v práci ani nepoužil. Ráno 100 %, 16:30 hod 20% bez používania…. Nefunguje VIBER (prúser ako hovado). Tak som win 10 odinštaloval. Dúfam že ostrá verzia win 10 tento problém vyrieši

 • juro

  pred dvoma dňami som sa zapisal ako windows insider, v appke vsetko zapol, ale nic sa odvtedy nestalo, ziadna nova aktualizaia ani nic podobne.. nechapem to…

  • matko

   Treba potom cez nastavenia – aktualizacia telefenu aktualizovat.

   • juro

    ved samozrejme, to som skusal, ale nic nenaslo, a ako som si tak vsimol, tak aj telefon sam sa snazi tie aktualizacie hladat, lebo vzdy ked to idem skusim manualne tak je vidno ze pred par minutami to telefon skusal aj automaticky.. ale nic nenasiel zatial 😀 inak mam vsetky doterajsie aktualizacie, momentalne 8.10.14219.341

    • Robert Galbavý

     ja mám rovnaký problém nič mi nenašlo

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.