Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 TP | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 TP

Novinky

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pre Windows 10 TP

Microsoft včera uvoľnil aktualizáciu pod označením 10052 pre Windows 10 Technical Preview, ktorá opravuje niektoré chyby. Konkrétne boli odstránené nedostatky, ktoré bránili vypnutiu, respektíve zapnutiu dátového pripojenia, režim lietadlo je možné zapnúť / vypnúť, ďalej bola opravená chyba 9941, ktorá zapríčiňovala nefunkčnosť MMS správ, bol odstránený problém, ktorý zabraňoval stiahnutiu klávesnice pre ďalšie jazyky, a bol opravený hľadáčik v aplikácii Camera u niektorých vybraných zariadení (napr. Lumia 1020).

Ak ste doteraz ešte Windows 10 TP neskúšali, tak vám dávame do pozornosti jeden z našich starších článkov, v ktorom sme spomínali vybrané zmeny, ktoré priniesol Windows 10 TP.

Druhý článok, ktorý vám chceme dať do pozornosti je návod ako postupovať v prípade ak sa rozhodnete Windows 10 TP preinštalovať na pôvodný Windows 8.1.

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

5 komentárov

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.