Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber

Viber pre Windows

Novinky

Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber

Včera bola aktualizovaná známa aplikácia Viber, prostredníctvom ktorej môžete komunikovať s kýmkoľvek na svete bez poplatkov. Aplikácia umožňuje napríklad bezplatné telefonovanie, písanie textových správ, posielanie fotografií či videí cez Wi-Fi alebo 3G / 4G. Medzi ďalšie funkcionality patrí ešte služba Viber Out, ktorá slúži na volanie do pevných a mobilných sieti, ktoré nemajú spomínanú aplikáciu nainštalovanú za veľmi prijateľné ceny.

Pre využívanie aplikácie pri tom nie je potrebná registrácia. Všetko prebieha prostredníctvom vášho telefóne čísla, ktoré funguje ako identifikátor.

Viber pre Windows

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do Windows Phone obchodu

Čo sa týka aktualizácie, tak priniesla jednoduchšie prezeranie fotografií v chate a výber jazyka aplikácie, ktorý je možné od včera zmeniť v nastaveniach.

TIP  Smartfón Xiaomi Mi A2 sa objavil v e-shope. Poznáme cenu ako aj špecifikácie. Revolúcia to však nebude

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.