Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

steam link aplikacia_uvodny obrazok

ANDROID

Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Niekoľko týždňov dozadu spoločnosť Valve oznámila, že čoskoro sprístupní bezplatnú aplikácia, prostredníctvom ktorej budete môcť prehrávať vašu Steam knižnicu na iOS a Android zariadeniach. Tak sa teraz aj deje.

Cez Steam Link aplikáciu môžete streamovať Váš PC do smartfónu

Valve vypustila pre Android zariadenia aplikáciu Steam Link v BETA verzii, ktorá aktuálne dokáže prepojiť váš smartfón spolu s počítačom. Okrem streamovania hier aplikácia umožňuje aj ovládanie pomocou smartfónu. Inými slovami budete tak môcť na vašom smartfóne hrať hry zo Steamu.

Steam link aplikacia streamovanie hier do smartfonu

Zdroj: Steam Link

Spárovanie zariadenia s vašim telefónom je veľmi jednoduché. Stačí stiahnuť aplikáciu a prihlásiť do svojho Steam účtu, ktorý máte na PC. Následne spárovanie prebehne automaticky. Po spárovaní sa vám zobrazí rozhranie prispôsobenej aplikácie na PC, ktorú uvidíte na smartfóne. Zaujímavosťou je aj to, že aplikácia dokáže streamovať obraz aj z mimo samotného rozhrania aplikácie. Inými slovami, napríklad keď sa prehodíte na plochu vášho PC tak ju uvidíte aj na smartfóne.

steam link aplikacia_1

Zdroj: vlastný

Aplikáciu stiahnete zadarmo z odkazu nižšie.

Steam Link (BETA)
Steam Link (BETA)

Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.