Valve ohlasuje akvizíciu spoločnosti Campo Santo, ktorá stojí za úspešným herným titulom Firewatch | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Valve ohlasuje akvizíciu spoločnosti Campo Santo, ktorá stojí za úspešným herným titulom Firewatch

firewatch

PC hry

Valve ohlasuje akvizíciu spoločnosti Campo Santo, ktorá stojí za úspešným herným titulom Firewatch

Spoločnosť Campo Santo, ktorá stojí za úspešných herným titulom Firewatch ide pod krídla herného gigantu Valve, ktorú hráči hier poznajú hlavne vďaka platforme Steam a herným titulom ako sú Half-Life, Counter-Strike, Portal, Day of Defeat, Team Fortress, Dota 2 a ďalšie.

Campo Santo mieri pod krídla Valve

Informácie o akvizícii prichádzajú priamo zo stránok Campo Santo.

„Dvanásti z nás v Camp Santo súhlasili s pripojením s k Valve…“, ďalej v príspevku píše, že aj naďalej budú pokračovať v ich práci ako vývojári videohier a na aktuálnom projekte, pokračovaní hry Vally of Gods (Údolie bohov). Nižšie si môžete pozrieť trailer na túto hru.

Údolie bohov je adventúra frist-person adventúra, v ktorej hráč bude skúmať a objavovať stredoveké údolia v egyptskej púšti, ktorá ako inak ukrýva nie len blyšťanie sa zlata, ale aj nebezpečenstvo, s ktorým sa budete musieť popasovať.

Zdroj: Campo Santo, úvodny obrázok: Firewatch

TIP  Ubisfoft hlási: Prvé rozšírenie Hours of Darkness z troch pre Far Cry 5 príde už čoskoro. Zavedie nás do Vietnamu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.