Nový Windows phone od VAIO už tento týždeň? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Nový Windows phone od VAIO už tento týždeň?

Novinky

Nový Windows phone od VAIO už tento týždeň?

Firma VAIO, ktorá bola veľkým vlajkovým gigantom spoločnosti SONY by mala tento týždeň predstaviť nový smartfón, ktorý bude mať operačný systém Windows 10. Konkrétne už 4. februára. Ide o veľké oznámenie, keďže táto značka mala tradične patriť androidu. Vyzerá to tak, že v Japonsku a Číne sa windows telefónom teraz darí. Spolu s VAIO bol akurát oznámený aj nový Xiaomi, ktorý by mal taktiež podporovať windows phone.

Šéf VAIO Ota Yoshimi by mal ohlásiť túto novinku na podujatí, kde sa bude nachádzať aj šéf Microsoft v Japonsku Takuya Hirano. Prvé indície prišli už minulý rok na tlačovej besede Microsoftu v Japonsku a teraz sú už tieto dohady takmer potvrdené.

Malo by ísť o telefón v strednej cenovej triede. Telefón bude podporovať Continuum a mal by byť osadený procesorom Qualcomm Snapdragon 617. Ďalej môžeme očakávať aspoň 2 Gb RAM a 16 Gb vnútorného úložného priestoru

TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.