Pozrite si reálne fotografie a reklamné spoty na zariadenia VAIO (Sony) Phone Biz | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Pozrite si reálne fotografie a reklamné spoty na zariadenia VAIO (Sony) Phone Biz

Novinky

Pozrite si reálne fotografie a reklamné spoty na zariadenia VAIO (Sony) Phone Biz

Pred necelými dvomi týždňami sme vám priniesli informácie o novom zariadení z dielne VAIO, ktoré nesie označenie Phone Biz. Pozrite si teraz fotografie tohto zariadenia ako aj reklamné spoty, ktoré zachytávajú tohto krásavca v plnej kráse.

Reklamné spoty – VAIO Phone Biz

Galéria VAIO Phone Biz

Zdroj obrázkov: www.theverge.com

TIP  Microsoft spúšťa ďalšie podmorské datacentrum. Jeho úlohou je skvalitnenie cloudových služieb v pobrežných mestách
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.