V USA začína update na WP 8.1 pre HTC 8X | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V USA začína update na WP 8.1 pre HTC 8X

Novinky

V USA začína update na WP 8.1 pre HTC 8X

Majitelia HTC 8X sú opäť o niečo bližšie k oficiálnej aktualizácii na Windows Phone 8.1. Prostredníctvom sociálnej siete Twitter HTC oznámilo, že update na WP 8.1 príde v priebehu októbra. Avšak zatiaľ len pre majiteľov telefónu v USA so sieťou Verizon. Hoci update sa dostane k nám o niečo neskôr (ešte nie je známi oficiálny termín), aj toto je dobrá správa, ktorá potvrdzuje, že HTC aktívne pracuje na oficiálnom update. Pevne veríme, že aktualizácia bude čoskoro vypustená aj pre ostatných užívateľov.

 

Untitled

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.