V roku 2020 bude mať mobil deväť z desiatich ľudí | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

V roku 2020 bude mať mobil deväť z desiatich ľudí

Novinky

V roku 2020 bude mať mobil deväť z desiatich ľudí

Najnovšie vydanie štúdie Ericsson Mobility Report, ukazuje, že rozširovanie mobilných technológiípokračuje rýchlym tempom. Predpokladá sa, že 90 percent svetovej populácie staršej ako šesť rokovbude mať v roku 2020 mobilný telefón. Štúdia odhaduje, že počet používateľov smartfónov v roku2020 dosiahne 6,1 miliardy. Ericsson Mobility Report je komplexnou aktualizáciou mobilných trendov, ktorá využíva analýzyveľkých objemov dát v existujúcich mobilných sieťach. Ericsson ju vydáva dvakrát ročne. „Padajúce ceny mobilných telefónov, ich stále širšie využitie a neustále sa zlepšujúce pokrytiemobilným signálom – to všetko sú faktory, ktoré robia z mobilných technológií globálny fenomén.Ten bude čoskoro dostupný pre drvivú väčšinu svetovej populácie, bez ohľadu na vek a región,“ hovorí Rima Qureshi, senior viceprezident a hlavný stratég Ericssonu. „Ericsson Mobility Report ukazuje, že v roku 2020 bude svet prepojený tak, ako ešte nikdy doteraz,“ dodáva Qureshi.

unnamed

Zdroj: tlačová správa Ericsson Mobilty

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.