V roku 2020 bude mať mobil deväť z desiatich ľudí | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V roku 2020 bude mať mobil deväť z desiatich ľudí

Novinky

V roku 2020 bude mať mobil deväť z desiatich ľudí

Najnovšie vydanie štúdie Ericsson Mobility Report, ukazuje, že rozširovanie mobilných technológiípokračuje rýchlym tempom. Predpokladá sa, že 90 percent svetovej populácie staršej ako šesť rokovbude mať v roku 2020 mobilný telefón. Štúdia odhaduje, že počet používateľov smartfónov v roku2020 dosiahne 6,1 miliardy. Ericsson Mobility Report je komplexnou aktualizáciou mobilných trendov, ktorá využíva analýzyveľkých objemov dát v existujúcich mobilných sieťach. Ericsson ju vydáva dvakrát ročne. „Padajúce ceny mobilných telefónov, ich stále širšie využitie a neustále sa zlepšujúce pokrytiemobilným signálom – to všetko sú faktory, ktoré robia z mobilných technológií globálny fenomén.Ten bude čoskoro dostupný pre drvivú väčšinu svetovej populácie, bez ohľadu na vek a región,“ hovorí Rima Qureshi, senior viceprezident a hlavný stratég Ericssonu. „Ericsson Mobility Report ukazuje, že v roku 2020 bude svet prepojený tak, ako ešte nikdy doteraz,“ dodáva Qureshi.

unnamed

Zdroj: tlačová správa Ericsson Mobilty

TIP  Samsung Galaxy S10 bude zrejme vybavený zabudovaným skenerom odtlačkov prstov v displeji

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.