V obchode Windows Store sa objavili ďalšie Fluent Design prvky | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V obchode Windows Store sa objavili ďalšie Fluent Design prvky

Novinky

V obchode Windows Store sa objavili ďalšie Fluent Design prvky

V obchode Windows Store sa objavili ďalšie Fluent Design prvky

Microsoft pred pár dňami priniesol aktualizáciu pre obchod Windows Store pre Release Preview Insiderov na zariadeniach s operačným systémom Windows 10 Mobile. Aktualizácia do obchodu vniesla nové prvky Fluent Designu. Po tejto aktualizácii sa do obehu dostáva ďalšia, no tentokrát je určená pre používateľov desktopovej verzie operačného systému Windows 10. Najnovšia aktualizácia obchodu Windows Store prináša na desktopy ďalšie Fluent Design prvky.

V mobilnej verzii bol prednedávnom pridaný nový vrchný navigačný panel s akrylovým efektom. Identická zmena sa dnes nachádza aj v už spomínanej aktualizácii pre Windows 10. Nový, mierne priesvitný vrchný panel dodáva obchodu oveľa modernejší dizajn, no stále to nieje to, čo Microsoft sľuboval. Do obchodu, ako aj systému, majú onedlho prísť ďalšie prvky Fluent Designu a dúfajme, že sa ich dočkáme už v nadchádzajúcej aktualizácii Fall Creators Update a nebudeme na ne čakať do ďalšej veľkej aktualizácie, ktorá príde až na jar.

Fluent Desing GIFs - Find & Share on GIPHY

Pokiaľ sa Vám zdá, že ste už podobný efekt niekde videli, nieste sami. Úplne identický navigačný panel sa už dlhšiu dobu nachádza napríklad v aplikácii Fotografie. Pokiaľ ste aktualizáciu ešte neobdržali nemajte strach. Microsoft aktualizácie prináša vo viacerých vlnách a obchod Windows Store sa v najbližších dňoch aktualizuje automaticky.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Spúšťa sa Vám počítač príliš pomaly? Čo tak si zapnúť rýchle zapínanie vo Windowse 10? | NÁVOD
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.