V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

Novinky

V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

Internetovému prehliadaču Microsoft Edge pomaly, ale isto pribúdajú nové rozšírenia a jedným z nich je aj McAfee’s WebAdvisor.

McAfee’s WebAdvisor je navrhnutý tak, aby ochraňoval používateľov pred nechceným malwarom a phishingom (podvodná technika používaná na internete na získanie citlivých údajov). Rozšírenie konkrétne ponúka:

  • Bezpečné vyhľadávanie. V podporovaných vyhľadávacích nástrojoch WebAdvisor umiestni červené, žlté alebo zelené bezpečnostné hodnotenie priamo do výsledkov vyhľadávania, aby ste mohli efektívne prejsť na bezpečné stránky.
  • Kliknite s dôverou. Služba WebAdvisor zablokuje väčšinu potenciálne nebezpečných stránok ešte skôr, než sa vám zobrazí stránka.
  • Dýchajte ľahko. Dokonca aj originálne webové stránky môžu nevedomky prehrávať škodlivý obsah, ale nebojte sa – WebAdvisor pomáha identifikovať a blokovať tieto riziká pri súčasnom zachovaní legitímneho obsahu.

Rozšírenie môžete nájsť v Microsoft obchode nižšie.

McAfee WebAdvisor
McAfee WebAdvisor
Developer: McAfee Inc.
Price: Free
Zdroj: vlastný

TIP  Stiahni si prémiovú hru Odysseus Kosmos v limitovanej ponuke úplne zadarmo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.