V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

Novinky

V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

V obchode sa objavilo cenné rozšírenie McAfee’s WebAdvisor pre Microsoft Edge | APLIKÁCIE

Internetovému prehliadaču Microsoft Edge pomaly, ale isto pribúdajú nové rozšírenia a jedným z nich je aj McAfee’s WebAdvisor.

McAfee’s WebAdvisor je navrhnutý tak, aby ochraňoval používateľov pred nechceným malwarom a phishingom (podvodná technika používaná na internete na získanie citlivých údajov). Rozšírenie konkrétne ponúka:

  • Bezpečné vyhľadávanie. V podporovaných vyhľadávacích nástrojoch WebAdvisor umiestni červené, žlté alebo zelené bezpečnostné hodnotenie priamo do výsledkov vyhľadávania, aby ste mohli efektívne prejsť na bezpečné stránky.
  • Kliknite s dôverou. Služba WebAdvisor zablokuje väčšinu potenciálne nebezpečných stránok ešte skôr, než sa vám zobrazí stránka.
  • Dýchajte ľahko. Dokonca aj originálne webové stránky môžu nevedomky prehrávať škodlivý obsah, ale nebojte sa – WebAdvisor pomáha identifikovať a blokovať tieto riziká pri súčasnom zachovaní legitímneho obsahu.

Rozšírenie môžete nájsť v Microsoft obchode nižšie.

McAfee WebAdvisor
McAfee WebAdvisor
Developer: McAfee Inc.
Price: Free
Zdroj: vlastný

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.