V obchode Microsoft Store je nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge. Populárne cloudové úložisko ponúka až 50 GB voľného priestoru | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V obchode Microsoft Store je nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge. Populárne cloudové úložisko ponúka až 50 GB voľného priestoru

Novinky

V obchode Microsoft Store je nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge. Populárne cloudové úložisko ponúka až 50 GB voľného priestoru

Natívny prehliadač operačného systému Windows 10, Microsoft Edge, bol už niekoľkokrát kritizovaný kvôli nedostatku rozšírení. Microsoft Edge podporuje iba originálne rozšírenia, ktoré sú dostupné v obchode Microsoft Store, pretože Microsoft chce používateľom priniesť iba tie najlepšie a najbezpečnejšie rozšírenia a chrániť ich pred zbytočnými rizikami. Cloudové úložisko MEGA je jedným z najpopulárnejších vôbec a práve jeho rozšírenie pre Edge chýbalo tisíckam používateľov po celom svete.

Rozšírenie má zaistiť lepší výkon pri sťahovaní a vyššiu bezpečnosť

MEGA poskytuje až 50 GB úložného priestoru úplne bezplatne a vďaka rozšíreniu budú mať používatelia o čosi rýchlejší a jednoduchší prístup ku ich dátam, zvýši sa rýchlosť sťahovania a nahrávania súborov, oproti klasickej webstránke, zvýši sa rýchlosť načítavania samotných dát a v neposlednom rade treba spomenúť lepšiu bezpečnosť, ktorá by cez rozšírenie mala byť výrazne posilnená.

Zdroj: Microsoft Store

Výrobca zároveň upozorňuje svojich používateľov: “Každá webová adresa stránky MEGA bude zachytená týmto rozšírením a zostane lokálna (z našich serverov nebude načítaný žiadny JavaScript kód).”

Nové rozšírenie MEGA pre Microsoft Edge nájdete v obchode Microsoft Store a môžete si ho stiahnuť aj pomocou tlačidla nižšie.

MEGA for Microsoft Edge
MEGA for Microsoft Edge
Developer: Mega Limited
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Microsoft Store)

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.