V najnovšej aktualizácii pre WhatsApp je možné odosielanie všetkých druhov súborov | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

V najnovšej aktualizácii pre WhatsApp je možné odosielanie všetkých druhov súborov | APLIKÁCIE

Novinky

V najnovšej aktualizácii pre WhatsApp je možné odosielanie všetkých druhov súborov | APLIKÁCIE

WhatsApp BETA pre Windows 10 Mobile zariadenia dostala počas včerajšieho dňa aktualizáciu, ktorá priniesla viacero noviniek. Tou najvýznamnejšou je však funkcionalita umožňujúca odosielanie všetkých druhov súborov prostredníctvom rozhrania aplikácie.

Zdroj: MSPoweruser.com

Funkcionalite je momentálne dostupná prostredníctvom BETA verzie aplikácie, ktorú stiahnete cez odkaz nižšie. Nahranie hociktorého typu súboru funguje rovnako ako s fotografiami – kliknite na ikonku príloh a cez Správcu súborov vyberete súbor, ktorý chcete odoslať. Následne ho nahráte do aplikácie a odošlete.

WhatsApp Beta
WhatsApp Beta
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdoj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.