V najnovšej aktualizácii pre WhatsApp je možné odosielanie všetkých druhov súborov | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V najnovšej aktualizácii pre WhatsApp je možné odosielanie všetkých druhov súborov | APLIKÁCIE

Novinky

V najnovšej aktualizácii pre WhatsApp je možné odosielanie všetkých druhov súborov | APLIKÁCIE

WhatsApp BETA pre Windows 10 Mobile zariadenia dostala počas včerajšieho dňa aktualizáciu, ktorá priniesla viacero noviniek. Tou najvýznamnejšou je však funkcionalita umožňujúca odosielanie všetkých druhov súborov prostredníctvom rozhrania aplikácie.

Zdroj: MSPoweruser.com

Funkcionalite je momentálne dostupná prostredníctvom BETA verzie aplikácie, ktorú stiahnete cez odkaz nižšie. Nahranie hociktorého typu súboru funguje rovnako ako s fotografiami – kliknite na ikonku príloh a cez Správcu súborov vyberete súbor, ktorý chcete odoslať. Následne ho nahráte do aplikácie a odošlete.

WhatsApp Beta
WhatsApp Beta
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdoj: vlastný

TIP  Opera 53, jeden z najkonkurenčnejších prehliadačov je dostupný v stabilnej verzii. Tu ho stiahnete!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.