V Microsoft obchode sa objavila Youtube PWA aplikácia ako pre PC tak aj pre smartfóny. Prináša plnohodnotný Youtube | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V Microsoft obchode sa objavila Youtube PWA aplikácia ako pre PC tak aj pre smartfóny. Prináša plnohodnotný Youtube

Youtube

Windows 10 Mobile

V Microsoft obchode sa objavila Youtube PWA aplikácia ako pre PC tak aj pre smartfóny. Prináša plnohodnotný Youtube

V Microsoft obchode sa objavila Youtube PWA aplikácia ako pre PC tak aj pre smartfóny. Prináša plnohodnotný Youtube

Chceli by ste oficiálnu aplikáciu Youtube na vašom Windows smartfóne alebo PC? Nuž, doteraz spoločnosť Google ignorovala túto platformu a aj naďalej ignoruje. Na druhej strane nájdeme viacero fanúšikov Windows platformy, ktorí to s ňou myslia vážne. Živým príkladom je vývojár hovoriaci si Pladoo, ktorý priniesol PWA aplikáciu populárnej služby Youtube do Microsoft obchodu.

PWA aplikácie alebo inak povedané Progresívne webové aplikácie prinášajú zaujímavé riešenie ako priniesť doteraz nedostupné aplikácie na Windows platformu. Ponúkajú totiž viacero natívnych funkcionalít, ktoré nájdeme priamo v rozhraní webovej stránky avšak v modernom šate. Nižšie si môžete pozrieť ako vyzerá PWA aplikácia Youtube ako na PC tak aj na smartfóne.

Youtube PWA aplikácia pre Windows 10 (PC)

Nižšie si môžete pozrieť ako vyzerá rozhranie aplikácie na počítačoch s Windowsom 10.

Youtube PWA aplikácia pre Windows 10 Mobile

A takto vyzerá rozhranie na Windows 10 Mobile zariadeniach.

Aplikáciu Youtube pre Windows platformu môžete stiahnuť z odkazu nižšie. Dostupná je zadarmo.

YouTube PWA
YouTube PWA
Developer: Pladoo Interactive
Price: Free

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube

TIP  Valve Steam Link aplikácia je dostupná v obchode pre Android zariadenia. Takto môžete streamovať hry ako aj PC do vášho smartfónu!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.