Najčítanejší Windows 10 portál

V Microsoft obchode sa objavil Razer Phone v limitovanej edícii

Zdroj: Youtube.com

Výrobca herného príslušenstva Razer prednedávnom predstavil herný smartfón poháňaný Androidom, Razer Phone. Túto “beštiu” si najnovšie dokážete objednať aj priamo cez obchod Microsoft Store.

Ďalší Android v obchode Microsoft Store

Do obchodu Microsoft Store sa začiatkom tohto roka dostal aj smartfón Samsung Galaxy S7 a neskôr Samsung Galaxy S8. Vďaka tomu si mohli používatelia prostredníctvom obchodu Microsoft Store, objednať kvalitný smartfón s Androidom, ktorý by mal v sebe predinštalované všetky potrebné aplikácie z dielne Microsoftu. Podľa najnovších informácií je ďalším v poradí smartfón od spoločnosti Razer. Microsoft si jeho naozaj silný potenciál uvedomuje a začína s jeho predajom v obchode.

Zdroj: vlastný

Na stránkach Microsoftu nájdete naozaj dôležitú poznámku ku smartfónu. Pri popise nájdete bod “Kompatibilný s aplikáciou Microsoft Launcher”. Microsoft do smartfónu zrejme nebude vopred inštalovať Office aplikácie alebo samotný launcher.

Vyzerá to tak, že Microsoft pomaly svojím priaznivcom ukazuje cestu, ktorou by sa mali uberať, keďže všetci dobre vieme, kde ochvíľu skončí mobilná Windows platforma. Razer Phone sa dá prostredníctvom obchodu Microsoft Store alebo stránky Razerzone.com objednať iba v zahraničí, no dobré správy máme aj pre potencionálnych kupcov na Slovensku. Už v týchto dňoch Razer Phone vystupuje na viacerých slovenských e-shopoch. Dúfajme, že sa jeho cena nebude líšiť o stovky eur oproti zahraničným cenám.

Zdroj: mspoweruser.com

TIP  Tento koncept zariadenia Surface Phone Ti vyrazí dych. Takto si ho zrejme predstavuje každý z nás
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.