Najčítanejší Windows 10 portál

V Microsoft obchode sa objavil k stiahnutiu štýl písmen Arial Nova. Pevne veríme, že sa dočkáme aj ďalších

Zdroj: vlastný

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli informácie o tom, že Microsoft pravdepodobne sprístupní jazykové balíčky cez Microsoft obchod.

Po jazykových balíčkoch cez Microsoft stiahnete aj štýly písma

Vyzerá to však tak, že okrem jazykových balíčkoch by sme mohli cez Microsoft Store v budúcnosti stiahnuť a nainštalovať  aj štýly písmen.  V obchode sa totiž počas dnešného dňa objavil štýl písma „Arial Nova“, ktorý je možné stiahnuť a nainštalovať do počítača v prípade ak ste členmi programu Windows Insider. Arial Nova vychádza z klasického štýlu rodiny písmen Arial, ktorý je vhodný pre pracú s dokumentmi.

Zdroj: vlastný

Prinesenie štýlov písmen do Microsoft obchodu je určite vítanou novinkou medzi viacerými používateľmi. Škoda však, že Microsoft zatiaľ do obchodu ešte nepriniesol internetový prehliadač Microsoft Edge, kde by sme radi uvítali častejšie aktualizácie, aby držal krok s konkurenciou.

Arial Nova
Arial Nova
Developer: Microsoft Corporation
Price: Free

Zdroj: vlastný, Microsoft Store

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.