V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta

Novinky

V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta

V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta

Virtuálna realita sa v dnešných dňoch využíva na desiatky rôznych účelov. Či už sa jedná o zábavu, prácu, alebo vzdelávanie, virtuálna realita otvorila v týchto oblastiach úplne iné možnosti a stala sa jednou z najrýchlejšie rastúcich technológií. Len nedávno si ale virtuálna realita našla ďalšiu oblasť, v ktorej sa zrejme uchytí celosvetovo behom pár mesiacov. V Legolande na Floride, otvorili horskú dráhu, ktorá je vybavená VR headsetmi a svojich cestujúcich zavedie na pár minút do bláznivého LEGO závodu.

Veľký LEGO závod zažijete na vlastnej koži a priamo pred Vašimi očami

Podľa nás sa jedná o úžasný nápad, ako deti v zábavných parkoch zaujať ešte viac. V tomto prípade ide o naozaj jedinečnú atrakciu, ktorá do Legolandu naláka ďalších zákazníkov. Pre fanúšikov LEGA sa jedná o nezabudnuteľný zážitok, ktorý si človek zapamätá do konca života. Pre odporcov elektroniky a VR technológií, nosenie VR headsetu nie je povinné a cestujúci majú pred jazdou na výber, či si VR headset zoberú alebo nie. Už viacej neobkecávajme túto vynikajúcu atrakciu a pustime sa rovno na reálne video a animáciu “Veľkého LEGO závodu” .

“Veľký Lego závod bol inšpirovaný tým, ako sa deti hrajú s Lego hračkami doma, “ povedala Candy Holland z Legolandu pre Attractions Magazine. “Je to unikátne dobrodružstvo nesúce značku Lego, ktoré deťom umožňuje vstúpiť do epického, imaginárneho filmu, ktorý bol vyrobený výhradne z Lego kociek a v ktorom sa nachádza celý rad rôznych tém a zábavných postavičiek značky Lego. “

Zrejme nikto nebude protestovať, ak povieme, že sa jedná o unikátny zážitok pre malé deti, ale samozrejme aj pre veľkých milovníkov legendárnej skladačky Lego. Dúfajme, že sa podobná atrakcia niekedy ocitne aj v niektorom z európskych Legolandov.

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Zdroj: digitaltrends.com, úvodný obrázok (Youtube)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.