V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta

Novinky

V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta

V Legolande na Floride otvorili horskú dráhu vybavenú VR headsetom. Návštevníkov vnesie do LEGO sveta

Virtuálna realita sa v dnešných dňoch využíva na desiatky rôznych účelov. Či už sa jedná o zábavu, prácu, alebo vzdelávanie, virtuálna realita otvorila v týchto oblastiach úplne iné možnosti a stala sa jednou z najrýchlejšie rastúcich technológií. Len nedávno si ale virtuálna realita našla ďalšiu oblasť, v ktorej sa zrejme uchytí celosvetovo behom pár mesiacov. V Legolande na Floride, otvorili horskú dráhu, ktorá je vybavená VR headsetmi a svojich cestujúcich zavedie na pár minút do bláznivého LEGO závodu.

Veľký LEGO závod zažijete na vlastnej koži a priamo pred Vašimi očami

Podľa nás sa jedná o úžasný nápad, ako deti v zábavných parkoch zaujať ešte viac. V tomto prípade ide o naozaj jedinečnú atrakciu, ktorá do Legolandu naláka ďalších zákazníkov. Pre fanúšikov LEGA sa jedná o nezabudnuteľný zážitok, ktorý si človek zapamätá do konca života. Pre odporcov elektroniky a VR technológií, nosenie VR headsetu nie je povinné a cestujúci majú pred jazdou na výber, či si VR headset zoberú alebo nie. Už viacej neobkecávajme túto vynikajúcu atrakciu a pustime sa rovno na reálne video a animáciu “Veľkého LEGO závodu” .

“Veľký Lego závod bol inšpirovaný tým, ako sa deti hrajú s Lego hračkami doma, “ povedala Candy Holland z Legolandu pre Attractions Magazine. “Je to unikátne dobrodružstvo nesúce značku Lego, ktoré deťom umožňuje vstúpiť do epického, imaginárneho filmu, ktorý bol vyrobený výhradne z Lego kociek a v ktorom sa nachádza celý rad rôznych tém a zábavných postavičiek značky Lego. “

Zrejme nikto nebude protestovať, ak povieme, že sa jedná o unikátny zážitok pre malé deti, ale samozrejme aj pre veľkých milovníkov legendárnej skladačky Lego. Dúfajme, že sa podobná atrakcia niekedy ocitne aj v niektorom z európskych Legolandov.

TIP  Je Fortnite lepší ako PUBG? Koľko ľudí hráva momentálne najrozšírenejšiu battle royale hru?

Zdroj: digitaltrends.com, úvodný obrázok (Youtube)

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.