V Japonsku bude mať Windows 10 maskota | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V Japonsku bude mať Windows 10 maskota

Novinky

V Japonsku bude mať Windows 10 maskota

V Japonsku si veľmi potrpia na maskotov, hlavne na reklamné účely, a inak tomu nebude ani v prípade prichádzajúceho Windows 10. Maskotom najnovšieho OS od Microsoftu bude roztomilé a sexy 17 ročné dievča v štýle anime, ktoré pochádza zo 100 rokov vzdialenej budúcnosti. Na túto zaujímavosť včera upozornil web Windowscenral.

windows-10-japanese-mascot

Kreslená postavička ladená do modrej farby bude Windows pripomínať napríklad sponkou vo vlasoch so známym logom Windows, alebo kravatou so vzorom dlaždíc. Microsoft ju bude nasadzovať v rôznych reklamných a propagačných spotoch, pričom hlas jej prepožičala známa dabérka Ai Nonaka.

Používanie reklamných maskotov nie je v Japonsku nič zvláštne ani v IT biznise. Svojho maskota tam mali aj staršie produkty od Microsoftu ako Windows 7, Internet Explorer či Windows 8.

A čo si o takejto forme propagácie myslíte Vy? Aké formy by mohli byť úspešné na našom trhu?

TIP  Facebook nechtiac zverejnil 14 miliónov súkromných príspevkov ako verejné. Užívatelia sú pobúrení

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.