V demo videu na aplikáciu Microsoft Azure bol odkaz na Andromeda OS. Microsoft však stále mlčí! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V demo videu na aplikáciu Microsoft Azure bol odkaz na Andromeda OS. Microsoft však stále mlčí!

Surface Phone David Breyer Twitter

Windows 10 Mobile

V demo videu na aplikáciu Microsoft Azure bol odkaz na Andromeda OS. Microsoft však stále mlčí!

Posledné správy hovoria o tom, že projekt s kódovým označením Andromeda OS  v tomto roku nebude dostupný. Dôvodom je, že systém nie je ešte pripravený na komerčné využitie a zároveň v Microsoft obchode nie je dostatok aplikácií. Totiž spolu s Andromeda OS mal prísť  aj Surface Phone.

Či už správam vyšše veríme alebo nie, tak aj napriek tomu môžeme byť svedkami správ, ktoré naznačujú, že Mircrosoft aktívne pracuje na novom mobilnom operačnom systéme. Najnovšie odkaz na Andromeda OS bolo možné vidieť v demo videu na aplikáciu Microsoft Azure for Mobile.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok. Twitter (David Breyer)

TIP  Panos Panay v interview opäť mieša karty. Ako to je teda s Andromedou / Surface Phone?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.