V campuse Microsoftu bol videný Surface Phone, tvrdí dôveryhodný zdroj | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

V campuse Microsoftu bol videný Surface Phone, tvrdí dôveryhodný zdroj

Novinky

V campuse Microsoftu bol videný Surface Phone, tvrdí dôveryhodný zdroj

Brad Sams prišiel si informáciami  hovoriacimi o tom, že v rámci campusu Microsoftu bol videný Sruface Phone čo mu potvrdili aj dva nezávislé zdroje. Tak isto bolo počuť aj viacero informácií ohľadne cenovky, ktorá by mala sledovať líniu Surface zariadení. Pričom druhým dychom dodáva, že nemusí sa jednať o „telefón“, ale mobilné zariadenie využívajúce ARM procesor.

Za zrodom tohto mysteriózneho zariadenia má stať Alex Kipman, otec známeho produktu – inteligentných okuliarov HoloLens. Očakáva sa, že zariadenie príde s rozhraním CShell (Composable Shell). Medzi ďalšími informáciami, ktoré prúdia zákulisím patrí aj to, že zariadenie momentálne je extrémne zabugované. Inými slovami, hoci dnes existuje už hardware, ale software ešte nie je vhodný konkurenčného boja. V spojitosti s týmto zariadením sa ďalej objavuje aj kódové označenie „Andromeda“.

Vráťme sa však k cenovke, tá by sa mala pohybovať niekde na úrovni 1300 dolárov, čo pre samotnú spoločnosť bude určite výzvou, aby sa jej podarilo so zariadením uspieť na trhu. Ako vidíte vy budúcnosť zariadenie Surface Phone? Mimochodom, ak vás táto téma zaujíma tak vám odporúčame sledovať celú históriu vývoja tohto topicu. Nájdete ju tu.

Zdroj: vlastný, Youtube

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.