V aplikácii WhatsApp pre Windows Phone sa objavila ďalšia chyba, aplikácia sa kvôli nej nedá ani zapnúť | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V aplikácii WhatsApp pre Windows Phone sa objavila ďalšia chyba, aplikácia sa kvôli nej nedá ani zapnúť

Novinky

V aplikácii WhatsApp pre Windows Phone sa objavila ďalšia chyba, aplikácia sa kvôli nej nedá ani zapnúť

V aplikácii WhatsApp pre Windows Phone sa objavila ďalšia chyba, aplikácia sa kvôli nej nedá ani zapnúť

Windows Phone dostáva ďalšiu ranu pod pás. V posledných dňoch používatelia mobilnej Windows platformy hlásia nesprávne fungovanie aplikácie WhatsApp.

Používatelia mobilnej Windows platformy to majú v posledných mesiacoch niekedy naozaj ťažké. Zatiaľ čo Windows 10 Mobile je na tom ako tak dobre, staršie systémy ako Windows Phone 8.0 alebo Windows Phone 8.1 majú na krku stále viac a viac problémov. Presnejšie sa jedná o problémy s aplikáciami na týchto starších operačných systémoch. Developeri pomaly ukončujú podporu aplikácií a tak sú používatelia nútení túto platformu opustiť.

Najnovšie sa objavili problémy s aplikáciou WhatsApp pre Windows Phone. Po zapnutí sa mnoho používateľom začala zobrazovať chyba: “Táto verzia aplikácie WhatsApp vypršala, choďte do Windows Store a aktualizujte aplikáciu.” Používatelia pritom používajú najnovšiu verziu aplikácie. Talianska webstránka Plaffo avšak potvrdila, že sa jedná iba o chybu v aplikácii. Aplikácia WhatsApp pre operačný systém Windows Phone 8.0 to už bude mať ale onedlho nadobro zrátané. Jej oficiálna podpora bude ukončená 31. septembra 2017 a používateľom nezostáva nič iné, len presedlať na inú aplikáciu alebo iný operačný systém.

Zdroj: WhatsApp

Používatelia zariadení s novšími systémami Windows Phone 8.1 a Windows 10 Mobile sa tým pádom ešte nemusia ničoho obávať a chyba by mala byť z aplikácie onedlho odstránená.

Používate aplikáciu WhatsApp aj Vy? Stretli ste sa s podobným problémom?

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (WhatsApp)

TIP  Nakupovanie v zahraničí bude o niečo jednoduchšie. Paypal služba dostala preklad do slovenčiny a češtiny

 

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať



Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať



To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.