V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

Novinky

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

AnTuTu testovanie pre fanúšikov smartfónov či tabletov nie je neznámym pojmom. Jedná sa z veľkej časti o platformu, ktorá vyhodnocuje výkonnosť jednotlivých zariadení na trhu na základe stoviek až tisícok testov.

Najnovšie sa v testovaní AnTuTu objavil nový smartfón od neznámej spoločnosti „Blackshark“, ktorý sa môže pochváliť high-end špecifikáciami. Napríklad jedným z aktuálne najvýkonnejších procesorov – Snapdragon 845, operačnou pamäťou 8GB a podobne. Podrobné špecifikácie si môžete pozrieť na printscreene nižšie.

Zdroj: Gizmochina

Zaujímavosťou v tomto prípade však je, že v spoločnosti Blackshark, ktorá bola založená v auguste minulého roka figuruje aj známy má čínsky výrobca spotrebnej elektroniky – Xiaomi. Na svojom profile Weibo spoločnosť uvádza, že jej zameranie je na herné smartfóny.

Už dlhšie sa špekuluje, že spoločnosť Xiaomi chcela vyzvať aktuálneho „kráľa“ herných smartfónov – spoločnosť Razer, ktorá ešte v novembri minulého roka predstavila jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu – Razer Phone.

Zdroj: Gizmochina, úvodný obrázok: Blackshark

 

TIP  Xiaomi chce v tomto roku predať až 100 miliónov smartfónov! Čaká nás revolúcia?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.