V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

Novinky

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

V AnTuTu testovaní sa objavil nový herný high-end smartfón od neznámej spoločnosti, v ktorej má podiel Xiaomi

AnTuTu testovanie pre fanúšikov smartfónov či tabletov nie je neznámym pojmom. Jedná sa z veľkej časti o platformu, ktorá vyhodnocuje výkonnosť jednotlivých zariadení na trhu na základe stoviek až tisícok testov.

Najnovšie sa v testovaní AnTuTu objavil nový smartfón od neznámej spoločnosti „Blackshark“, ktorý sa môže pochváliť high-end špecifikáciami. Napríklad jedným z aktuálne najvýkonnejších procesorov – Snapdragon 845, operačnou pamäťou 8GB a podobne. Podrobné špecifikácie si môžete pozrieť na printscreene nižšie.

Zdroj: Gizmochina

Zaujímavosťou v tomto prípade však je, že v spoločnosti Blackshark, ktorá bola založená v auguste minulého roka figuruje aj známy má čínsky výrobca spotrebnej elektroniky – Xiaomi. Na svojom profile Weibo spoločnosť uvádza, že jej zameranie je na herné smartfóny.

Už dlhšie sa špekuluje, že spoločnosť Xiaomi chcela vyzvať aktuálneho „kráľa“ herných smartfónov – spoločnosť Razer, ktorá ešte v novembri minulého roka predstavila jeden z najvýkonnejších smartfónov na trhu – Razer Phone.

Zdroj: Gizmochina, úvodný obrázok: Blackshark

 

TIP  Microsoft má v pláne predstaviť smartfóny s Androidom. Napovedajú tomu najnovšie špekulácie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.