Užívateľská novinka: METRO TUBE BOŽSKÁ APLIKÁCIA | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Užívateľská novinka: METRO TUBE BOŽSKÁ APLIKÁCIA

Windows aplikácie

Užívateľská novinka: METRO TUBE BOŽSKÁ APLIKÁCIA

Dnes by som vám rád predstavil aplikáciu Metrotube, ktorá plní funkciu  Youtube clienta,  ktorý sa nemá za čo hanbiť, ba možno o ňom povedať, že je lepší ako originálna aplikácia.

Po stiahnutí aplikácie sa stačí  prihlásiť do svojho Google účtu a hneď máte po ruke svoje obľúbené odbery či uložené videá ako máte v bežnom Youtube.

Ale prečo som túto aplikáciu označil za božskú? Osobne vám poviem že pri prehrávaní videa nemáte ale naozaj nemáte žiadne reklamy absolútne ani jedna reklama a žiadne vyskakovacie okná, môžete kludne pozerať video bez milióna otravných reklám. Aplikácia je síce platená, ale  myslím, že hoci jeho cena je  0.99 eura (dostupná je aj v TRAIL verzii, ktorá nie je nijak obmedzená), ale určite by takáto appka nemala chýbať v telefóne pokiaľ často využívate služby Youtube.

Medzi ďalšie výhody tejto aplikácie patrí aj jednoduchosť rozloženia jednotlivých prvkov, ktorá je skutočne intuitívna. Napríklad nižšie na obrázku možno vidieť usporiadanie kategórií či svoj profil v rámci, ktorého si môžete pridávať videá do „obľúbených“, „na pozretie neskôr“, … (edit: redakcia)

METROTUBE - Kategórie

METROTUBE – Kategórie

METROTUBE - Login

METROTUBE – Login

V prípade ak sa aplikáciu rozhodnete vyskúšať nižšie vám pridávam QR Code, ktorý stačí oskenovať, alebo po kliknutí na ňho budete presmerovaný do obchodu.

METROTUBE: QR Code

METROTUBE: QR Code

Za článok ďakujeme Jankovi Krásnemu, autorovi novinky

TIP  Microsoft zapĺňa „medzeru“ nedostatku aplikácií novými Progresívnymi webovými aplikáciami

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímať



Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať



To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.