Užívate si GDR1? Majitelia HTC sú pohoršení | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Užívate si GDR1? Majitelia HTC sú pohoršení

Novinky

Užívate si GDR1? Majitelia HTC sú pohoršení

Včera v poobedných hodinách vyšiel dlho očakávaný update GDR1 pre zariadenia s Windows Phone 8.1, ktorý mal priniesť viacero noviniek ako je napríklad funkcia zložiek na úvodnej obrazovke. Avšak po tejto aktualizácii viacerí majitelia HTC zariadení zostali nemilo prekvapení lebo táto aktualizácia v podstate nič nepriniesla (ak nerátame bug pri nastavovaní času kedy zamrzne telefón). Zisťovali sme sa kde sa stala chyba.

 

Pozrite si vyjadrenie Microsoftu:

„Existuje malá časť zariadení, pre ktoré nie je kompatibilná najnovšia verzia Developer Preview programu z dôvodu, že tieto telefóny potrebujú aktualizáciu od operátora alebo OEM Driver aktualizáciu. Táto aktualizácia bude dostupná až príchodom oficiálneho príchodu Windows Phone 8.1 na vaše zariadenia.“

Podľa aktuálnych zistení sa táto chyba vyskytuje ja na zariadeniach Samsungu. Vlastníte aj vy telefón od týchto výrobcov? Pokladáte takéto jednanie zo strany HTC a Samsungu za seriózne?

 

Zdroj: Microsoft.com

TIP  Microsoft spúšťa ďalšie podmorské datacentrum. Jeho úlohou je skvalitnenie cloudových služieb v pobrežných mestách

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.