Úžasné, Asus ZeBook Pro so ScreenPad má ďalšiu skrytú funkciu, ktorú odhalil známy Youtuber | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Úžasné, Asus ZeBook Pro so ScreenPad má ďalšiu skrytú funkciu, ktorú odhalil známy Youtuber

Zariadenia

Úžasné, Asus ZeBook Pro so ScreenPad má ďalšiu skrytú funkciu, ktorú odhalil známy Youtuber

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli článok o novom notebooku od spoločnosti Asus, Zenbook Pro, ktorý sme rozobrali do poslednej nitky.

Notebook okrem nadupaných špecifikácií priniesol aj jednu inovatívnu funkcionalitu, ktorá vyčnieva nad všetkými ostatnými dostupnými zariadeniami na trhu, ktorou bol ScreenPad, teda touchpad v podobe druhého displeja, ktorý výrazne rozširuje využitie samotného notebooku.

Najnovšie známy Youtuber vystupujúci pod pseudonymom Unbox Therapy sa bližšie pozrel na funkcionality tohto notebooku. Ako inak primárne ho zaujímal sekundárny displej, ktorý prevetral z každej strany. Pozrieť si jeho výsledok práce môžete nižšie vo videu. Avšak, predtým ako začnete sledovať video tak by sme vám radi dali do pozornosti úsek videa od 3. minúty kedy recenzent hovorí o možnosti zrkadlenia smartfónu na ScreenPade. Bohužiaľ sa však tejto funkcionalite nevenoval podrobnejšie. Viac menej funkcionalitu len spomenul v niekoľkých sekundách.

Zdroj: vlastný, Youtube (Unbox Therapy) vrátane úvodného obrázku

TIP  Asus predstavil výkonný smartfón Asus Zenfone Ares s 8 GB RAM a podporou AR a VR

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať Zariadenia

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.