Už budúci týždeň príde nová aktualizácia pre Windows 10 TP. Pozrite sa čo prinesie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Už budúci týždeň príde nová aktualizácia pre Windows 10 TP. Pozrite sa čo prinesie

Novinky

Už budúci týždeň príde nová aktualizácia pre Windows 10 TP. Pozrite sa čo prinesie

Windows 10 Technical Preview čaká ďalšia aktualizácia, poďme sa spolu pozrieť čo prinesie.

Nastavenie prehľadných dlaždíc

V nastaveniach pribudnú nové možnosti nastavenia prehľadnosti dlaždíc ako je napríklad zdvojnásobenie farebných tém, možnosť nastavenia nízkej – strednej – vysokej prehľadnosti. Pribudnúť má aj 4. rada dlaždíc.

rozhranie_build

rozhranie_build

Úpravy systémových aplikácií

Ďalšou významnou úpravou prejde aj systémová aplikácia „Dialer“ resp. „Telefón a Kontakty“. Konečne pribudne možnosť vyhľadávanie kontaktov pomocou postupného zadávania čísiel (tak ako sme na to zvyknutí v aplikácii „Rap Dialer“). Úpravou tiež prejdú aj detaily kontaktov, ako aj celý telefóny zoznam.

dialer_build

dialer_build

Nový Word a Excel

A asi tá najočakávanejšia zmena by sa mala týkať práve kancelárskeho balíčka Office, ktorý po novom by sa mal stať podľa slov Microsoftu viac „univerzálnejšou“ aplikáciou. To čo pod tým si Microsoft predstavuje uvidíme čoskoro.

excel_build

excel_build

Poslednou novinkou, ktorá sa týka blížiaceho sa buildu je jeho rozšírenie aj pre súčasnú vlajkovú loď Lumiu 930.

TIP  Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.