Uvažujete o tablete? Dávame vám do pozornosti tieto Windows 10 zariadenie v limitovanej ponuka | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Uvažujete o tablete? Dávame vám do pozornosti tieto Windows 10 zariadenie v limitovanej ponuka

Novinky

Uvažujete o tablete? Dávame vám do pozornosti tieto Windows 10 zariadenie v limitovanej ponuka

Uvažujete o kúpe tabletu s operačným systémom Windows 10? Nižšie vám prinášame tip na zariadenia, ktoré sú momentálne dostupné v limitovanej ponuke za zvýhodnenú cenu.

Prvým našim tipom je Jumper EZpad 6 Pro, ktorý sa pýši prívlastkom vlajková loď a na druhej strane ponúka aj atraktívnu cenovku ako aj výkon, s ktorým sa nestratí. Poďme však pekne poporiadku. Na prednej strane nájdeme veľký 11.6“ IPS displej s FULL HD rozlíšením (1920 x 1080 bodov) s podporou až 10-desiatich dotykov súčasne. V rámčeku okolo displeja ešte nájdete integrovanú kameru s rozlíšením 2.0MP, ktorá poslúži napr. na Skype hovory.

Zdroj: GearBest.com

O niečo zaujímavejšie parametre sa však skrývajú pod „kapotou“. Tam totiž tkvie procesor Intel Celeron N3450 so štyrmi jadrami pracujúcich na frekvencii od 1.1 až po 2.2GHz, ktorému sekundujú 4GB operačnej pamäte RAM (DDR3) a 64GB úložný priestor s možnosťou rozšírenia o ďalších 256GB.

Zdroj: GearBest.com

Zariadenie ponúka batériu s kapacitou 9000mAh, ktorá sľubuje 4 hodiny prehrávania videí. Nechýba ani výbava v podobe „povinnej jazdy“ ako je napr. Bluetooth, WiFi v štandarde 802.11b/g/n, USB 3.0 slot, či HDMI Mini. Nechýba ani klasický jack. Mimochodom, poteší aj dock pre klávesnicu s čím zariadenie premeníte v plnohodnotný PC. Za tú si však je potrebné priplatiť 23€. 

Jumper EzPad 6 Pro nájdeš v limitovanej ponuke e-shopu tu

Pre tých, ktorí hľadajú zaujímavý tablet, ale nie sú ochotní investovať do zariadenia viac ako 2-stovky dávame do pozornosti staršieho „brata“ Jumper-a EzPad 6 Pro,  Jumper EZpad 4S Pro.

TIP  Xiaomi Redmi 5 Plus aktuálne môžeš získať za podpultovú cenu a najlepšie na tom je, že sa vyhneš plateniu CLA ako aj DPH! Akcia je časovo limitovaná

Tento tablet je dostupný v podstate za polovičnú cenu, ale aj napriek tomu ponúka zaujímavé špecifikácie. Nižšia cena sa odzrkadlila na veľkosti displeja, ktorá v tomto prípade dosahuje už „len“ 10.6“, pričom rozlíšenie zostalo zachované. V útrobách zariadenia však ostali 4GB operačnej pamäte RAM (DDR3) a 64GB úložného priestoru, ktorý je však možné rozšíriť už len o 128GB. Rozdiel nájdeme ešte v type procesora, ktorý v tomto prípade je štvorjadrový Intel Cherry Trail X5, pracujúci na frekvencii od 1.44GHz až po 1.92GHz. Šetrilo sa aj na prednej kamere, ktorá má rozlíšenie 0.3MP, ale na druhej strane treba dodať, robili ste si už niekedy sielfiečko s tabletom? Asi nie…

Z hľadiska výbavy slotov a konektivity ponúka v podstate to isté. Teda okrem veľkosti batérie, ktorá má kapacitu 6600mAh. Podľa výrobcu by mala dosahovať výdrž 4 až 8 hodín práce so zariadením.

Jumper EzPad 4S Pro nájdeš v ponuke e-shopu tu  

Posledným našim tipom je „ľudová“ voľba – Nextbook NXA8QC116B. Tablet ponúka 8“ HD displej. V útrobách nájdeme procesor Intel Atom Z3735G, ktorý pracuje na frekvencii od 1.33GHz až po 1.83GHZ. Sekunduje mu však už len 1GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru. Ak rozmýšľate o zariadení vhodnom na prehliadanie internetu a večernom pozeraní Youtube-u, tak práve pre vás to môže byť správna voľba. Ak však od tabletu očakávate aj hranie nejakých hier, tak na to v tomto prípade môžete hneď zabudnúť, jedná sa totiž len o základný tablet, ktorý výkonom ponúka len to najzakladanejšie.

Zdroj: GearBest.com

 

TIP  Nepremeškaj ponuku na tohto drona s FULL HD kamerou, dvomi batériami a viacerými funkciami, ktoré ocenia nie len začiatočníci

Nextbook za 64€ aj s poštovným nájdeš tu

Článok vznikol v spolupráci s GearBest.com

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.