Nik Collection, program na editáciu fotografií je od dnes zadarmo
Connect with us

Ušetrite 149 dolárov a stiahnite si Nik Collection zadarmo

TECH

Ušetrite 149 dolárov a stiahnite si Nik Collection zadarmo

Určite mnohokrát sa vám stalo, že ste potrebovali upraviť nejakú fotografiu či obrázok, ale povedzme si úprimne, nie vždy postačuje základná aplikácia paint a profesionálne programy sú zas drahé na zaobstarenie si kvôli príležitostnej úprave fotografií či obrázkov.

Google dnes uvoľnil program Nik Collection, ktorý doteraz predával v hodnote 149 dolárov, slúžiaci na úpravu fotografií úplne zadarmo.

Hoci Google tento editor získala ešte v roku 2012 za nemalé peniaze, tak tento krok vysvetľuje tým, že sa naďalej sústreďuje na budovanie nástrojov slúžiacich pre editáciu fotografií či obrázkov, a práve z tohto dôvodu sa rozhodli uvoľniť tento šikovný nástroj aj PC v bezplatnom režime.

Samotný program sa skladá celkovo zo 7 častí (Analog Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro a Dfine) poskytujúcich od základných filtrov ako sú napríklad korekcia farieb, retušovanie, doodstredenie fotografií, atď. až po ďalšie užitočné funkionality, ktoré využijete či ako amatér alebo mierne pokročilý používateľ.

Aplikáciu stiahnete na tomto odkaze  a je určená pre Windows a Mac používateľov.

TIP  Razer ohlásil nový Razer Core X, ku svojmu ultrabooku si môžete odteraz hocikedy a jednoducho pripojiť grafickú kartu
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TECH

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.