UpdateAdvisor vám pomôže s príchodom Windows 10 Mobile
Connect with us

Microsoft vydal aplikácie UpdateAdvisor, ktorá vám pomôže s príchodom Windows 10 Mobile

Windows aplikácie

Microsoft vydal aplikácie UpdateAdvisor, ktorá vám pomôže s príchodom Windows 10 Mobile

Windows 10 Mobile predstavuje najnovšiu verziu operačného systému od Microsoft-u, ktorý neprináša len nové funkcionality, ale je to tak isto prvý pokus o prepojenie viacerých platforiem skrz jeden rovnaký operačný systém. Microsoft si tiež dobre uvedomuje, že ak chce zachrániť svoju mobilnú divíziu, tak že nemôže spraviť už ďalšie chyby, ktoré by ho stáli odchod desaťtisícov používateľov ku konkurencií, a preto sa rozhodol vydať aplikácia UpdateAdvisor, ktorá vám pomôže s prechodom na Windows 10: či a aké sú dostupné aktualizácie, akú aktuálnu verziu máte nainštalovanú vo vašom mobile, pomôže vám vyčistiť priestor na vašom zariadení, ale umožní vám aj presunutie hudby, videí, obrázkov a podcastov uložených na vašom telefóne na SD kartu alebo na OneDrive.

Používatelia Windows Insider by sa finalného build-u mohli podľa aktuálnych informácií dočkať niekedy na prelome októbra a novembra.

updateadvisor

TIP  Konečne! Microsoft Store dostane významné zmeny. Dočkáme sa noviniek, na ktoré mnohí z nás čakajú
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.