Hru Unreal Gold je možné niekoľko nasledujúcich hodín stiahnuť zadarmo. Využite to kým sa dá! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Hru Unreal Gold je možné niekoľko nasledujúcich hodín stiahnuť zadarmo. Využite to kým sa dá!

Unreal Gold uvodny obrazok

PC hry

Hru Unreal Gold je možné niekoľko nasledujúcich hodín stiahnuť zadarmo. Využite to kým sa dá!

Hru Unreal Gold starším ročníkom určite nie je potrebné špeciálne predstavovať, jedná sa totiž o priam historický kúsok, ktorý svojho času sme mohli nájsť na takmer každom počítači.

Hra Unreal Gold bola oficiálne predstavená 30. apríla 1998. Inými slovami, jedná sa skutočne o historický kúsok, ktorý si len tak bez toho, aby ste si zaplatili niekoľko € nezahráte. Zároveň táto hra bola prvou sci-fi first person strielačkou, ktorá tlačila herný priemysel míľovými krokmi dopredu. Napríklad ponúkala možnosti vlastného vytvorenia obsahu a mnoho ďalšieho. Neskôr sa vyvinula do jednej z najpopulárnejších strielačok svojho času, Unreal Tournament, ktorý po boku Counter Striku patril medzi tie najhranejšie  herné tituly. Ako hra vyzerala v praxi si môžete pozrieť nižšie.

Unreal Gold aktuálne na Steame a na GoG stiahnete zadarmo

Unreal Gold celkovo ponúka 47 single misií, 20 multiplayerových máp a 5 rôznych módov. Hru zadarmo stiahnete zo Steameu alebo z GOG. Dostupná zadarmo bude len niekoľko nasledujúcich hodín, a preto vám odporúčame dlho neváhať.

steam hry zadarmo

Zdroj: vlastný

Unreal Gold
Unreal Gold
Developer: Epic Games
Price: 8,09 €

Zdroj: vlastný (vrátane úvodného obrázku)

TIP  Ako zapnúť Game DVR vo Windows 10 a nahrávať video z hrania hier bez použitia Game Baru | NÁVOD

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.