Univerzálny držiak do auta s podporou technológie rýchleho bezdrôtového nabíjania | TIP REDAKCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Univerzálny držiak do auta s podporou technológie rýchleho bezdrôtového nabíjania | TIP REDAKCIE

TIP REDAKCIE

Univerzálny držiak do auta s podporou technológie rýchleho bezdrôtového nabíjania | TIP REDAKCIE

Univerzálny držiak do auta s podporou technológie rýchleho bezdrôtového nabíjania | TIP REDAKCIE

Máte doma smartfón s podporou technológie bezdrôtového  nabíjania? Škoda by potom bola nevyužiť túto technológiu naplno.

Určite to poznáte a to hlavne pri cestovanú autom – neustlane zapnuté GPS či Bluetooth je priam vražedná kombinácia pre batériu smartfónu. Nuž, a práve preto vám prinášame tip na skvelý gadget, ktorý nie len dobre vyzerá, ale je aj vysoko praktický.

Univerzálny bezdrôtová nabíjačka do auta, ktorá slúži ako držiak pre smartfón

Bezdrôtová nabíjačka do auta s podporou rýchleho nabíjania

Aktuálne v ponuke obchodu TomTop.com sa objavil v limitovanej ponuke skvelý gadget v viac ako 30% zľave, ktorý slúži ako držiak smartfónu do auta a zároveň podporuje technológiu Wireless Fast Charing, teda rýchleho bezdrôtového nabíjania.

Zdroj: Youtube (AuthenTech – Ben Schmanke)

V rámci balenia výrobca myslel na viacero preferencií používateľ. Niekto má rád smartfón na palubovej doske a druhý zase zastrčený vo ventilátoroch. Preto výrobca do balenia zakomponoval viacero nadstavcov držiakov, ktoré si viete prispôsobiť podľa svojho gusta.

Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne tento držiak smartfónu do auta s podporou technológie rýchleho nabíjania nájdete v ponuke obchodu TomTop.com. Kompatibilný je so všetkým smartfónmi podporujúcich technológiu Qi (napr. Galaxy Note8/S8/S8 Plus/S7/S7 edge/Note5/S6 edge Plus/iPhone X/8 Plus/8/Lumia 950/Lumia 950XL/ a ďalšie.) Za podmienky využitia aktuálne prebiehajúcej akcie vás bude stáť menej ako 21€ spolu aj s poštovným.

Univerzálny bezdrôtová nabíjačka do auta, ktorá slúži ako držiak pre smartfón

TIP  64GB pamäťová karta za menej ako 15€? Áno aj to sa dá! Využi tento exkluzívny kupón, ktorý sa tak často nevidí

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (AuthenTech – Ben Schmanke)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.