Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať!

ANDROID

Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať!

Posledné reporty o Nokii 9 pomaly naznačujú, že čoskoro by mohla zavítať na pulty predajní. Napríklad nedávno sa objavila certifikácia zariadenia „TA-1054“, od ktorej sa predpokladá, že to má byť Nokia 9. Zároveň sa do obehu dostali aj porovnania so zariadením Google Pixel 2XL či Nokia 8. Objavili sa tak isto aj prvé porovnania v benchmarkov.

Najnovšie sa objavil obrázky  karbónového krytu spolu aj so samotným zariadením. Samotný kryt pritom keď porovnáte s doteraz uniknutými rendermi tak je takmer identický.

Na stránkach NPU sa ďalej môžete dočítať, že Nokia 9 by mohla na trh prísť relatívne skoro. Odolávajúc sa na dôveryhodné zdroje sa hovorí o prázdninovom období.

Známe informácie o Nokii 9

Nokia 9 doteraz podľa dostupných informácií by mala prísť s edge-to-edge displejom, so 6GB/8GB RAM a 128GB úložným priestorom. Pochválit sa bude môcť aj s IP68 certifikáciou, skenerom odtlačkov prstov či IRIS skenerom.

Zdroj: NPU

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie