Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať!

ANDROID

Unikol reálny obrázok Nokie 9. Takto by mala vyzerať!

Posledné reporty o Nokii 9 pomaly naznačujú, že čoskoro by mohla zavítať na pulty predajní. Napríklad nedávno sa objavila certifikácia zariadenia „TA-1054“, od ktorej sa predpokladá, že to má byť Nokia 9. Zároveň sa do obehu dostali aj porovnania so zariadením Google Pixel 2XL či Nokia 8. Objavili sa tak isto aj prvé porovnania v benchmarkov.

Najnovšie sa objavil obrázky  karbónového krytu spolu aj so samotným zariadením. Samotný kryt pritom keď porovnáte s doteraz uniknutými rendermi tak je takmer identický.

Na stránkach NPU sa ďalej môžete dočítať, že Nokia 9 by mohla na trh prísť relatívne skoro. Odolávajúc sa na dôveryhodné zdroje sa hovorí o prázdninovom období.

Známe informácie o Nokii 9

Nokia 9 doteraz podľa dostupných informácií by mala prísť s edge-to-edge displejom, so 6GB/8GB RAM a 128GB úložným priestorom. Pochválit sa bude môcť aj s IP68 certifikáciou, skenerom odtlačkov prstov či IRIS skenerom.

Zdroj: NPU

TIP  Google Duplex dokáže pomocou takmer dokonalého napodobnenia spôsobu ľudskej konverzácie za vás dohodnúť rôzne stretnutia alebo rezervácie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.