Unikol náhľad dizajnu zadnej strany Nokii 9. Takto by mala vyzerať! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikol náhľad dizajnu zadnej strany Nokii 9. Takto by mala vyzerať!

ANDROID

Unikol náhľad dizajnu zadnej strany Nokii 9. Takto by mala vyzerať!

Unikol náhľad dizajnu zadnej strany Nokii 9. Takto by mala vyzerať!

Práce na Nokii 9 sú v plnom prúde, nasvedčuje tomu vyššia frekvencia informácií odhaľujúcich jeden parameter za druhým. Počas včerajšieho dňa sme vám priniesli report, ktorý viac menej potvrdzoval doteraz uniknuté správy o „črevách“ smartfónu, a dnes sa dostal na internet obrázok ukazujúci náhľad zadnej strany.

Náhľad zadnej strany Nokii 9 si môžete pozrieť nižšie. Podľa všetkého príde s 3D zahnutím a vyhotovením zo skla. Otázkou však ostáva či bude podporovať aj bezdrôtové nabíjanie. Obrázok nižšie potvrdzuje aj to, že smartfón príde s duálnym fotoaparátom značky Carl Zeiss.

Zdroj: Baidu

Doterajšie správy naznačujú aj to, že smartfón príde v dvoch verziách. Tá slabšia bude mať 4GB RAM a 64GB úložný priestor. Silnejšia verzia by mala mať kapacitu 6GB RAM a 128GB úložného priestoru.

Zdroj: Baidu

TIP  Google Duplex dokáže pomocou takmer dokonalého napodobnenia spôsobu ľudskej konverzácie za vás dohodnúť rôzne stretnutia alebo rezervácie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.