Uniknutý render Samsungu Galaxy S9 potvrdil screenshot z aplikácie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Uniknutý render Samsungu Galaxy S9 potvrdil screenshot z aplikácie

ANDROID

Uniknutý render Samsungu Galaxy S9 potvrdil screenshot z aplikácie

Niekoľko dní dozadu sa dostal von render smartfónu Samsung Galaxy S9, následne internet zavalili špekulácie o pravosti vzhľadu zariadenia.

Render ukazoval smartfón s fotoaparátom umiestneným na zadnej strane vo vertikálnej polohe spolu s led bleskom a senzorom na meranie tepu. Dnes sa dostali do obehu obrázky z aplikácie Samsung Health kde ako nižšie môžete vidieť je odhalený aj samotný smartfón.

Zdroj: MSP

Novinkou bude aj premiestnenie skenera odtlačkov prstov, ktorý sa nachádza pod fotoaparátom. Čo sa týka ostatných zmien tak ako môžete vidieť tak smartfón má vylepšené ratio displeja ako aj pribudla jedna šošovka fotoaparátu na zadnej strane.

Mimochodom, smartfón by mohol uzrieť oficiálne svetlo sveta už budúci mesiac na CES 2018. Či sa tak však stane sa dozvieme už čoskoro.

Zdroj: MSP

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie