Uniknutý komponent prezrádza dôležitú vlastnosť Samsungu Galaxy S9 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Uniknutý komponent prezrádza dôležitú vlastnosť Samsungu Galaxy S9

Novinky

Uniknutý komponent prezrádza dôležitú vlastnosť Samsungu Galaxy S9

Galaxy S9 nadchádzajúca vlajková loď spoločnosti Samsung, ktorá s veľkou pravdepodobnosťou sa v priebehu budúceho roka ocitne vo vreckách tisícok zákazníkov, vrátane zákazníkov Microsoftu dostane vlastnosť, ktorú mnohí používatelia žiadajú.

Samsung je známy tým, že sa svojich zákazníkov snaží vždy počúvať a vyhovieť im. Nie je žiadnym tajomstvom, že mnoho používateľov trvá na zachovaní 3.5 vstupu pre slúchadla a podľa uniknutých obrázkov z manufaktúry kde unikol obrázok komponentu „SM-G965F“, ktorý by mal byť súčasťou smartfónu sa tak aj pravdepodobne stane. Na obrázku nižšie môžete vidieť okrúhlu  dieru, ktorá s veľkou pravdepodobnosťou je vstupom pre slúchadla.

Zdroj: MSP

Očakáva sa, že Samsung zariadenie predstaví verejnosti začiatkom roka a to vo februári na Mobile World Congress 2018.

Zdroj: MSP

TIP  Samsung Galaxy Note 9 ponúkne 512 GB úložisko, 8 GB RAM a ďalšie zaujímavosti

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.