Uniknuté video predstavuje, ako bude vyzerať uživateľské rozhranie HoloLens | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Uniknuté video predstavuje, ako bude vyzerať uživateľské rozhranie HoloLens

Novinky

Uniknuté video predstavuje, ako bude vyzerať uživateľské rozhranie HoloLens

Microsoft nebude HoloLens ešte nejakú dobu púšťať na pulty predajní, ale vývojari sa už čoskoro dočkajú a budú môcť vyvíjať aplikacie špeciálne pre HoloLens. Doteraz uź sme videli pár ukážok, ako by mal HoloLens vyzerať, ale išlo o zostrihané videá na predadzacích konferenciách. Tentokrát uniklo video, ktoré ukazuje hĺbkovo, ako bude HoloLens fungovať.

Video bolo objavené uživateľmi na twitteri a zdá sa, že ide o akési inštruktážne video k aplikácii Actiongram, kde sa zároveň vysvetľujú samotné funkcionality a navádzanie v HoloLens ako celku. Toto sme zatiaľ nevideli.

Celé video o uživateľskom rozhraní HoloLens si môžete pozrieť nižšie.

TIP  Lenovo Z5 oficiálne: prémiový smartfón bez rámčekov, výkonný hardvér a nízka cena

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.