Najčítanejší Windows 10 portál

Unikli fotografie Lumie 950 a 950 XL. Ako sa vám pozdáva nová vlajková loď?

Na internete unikli prvé reálne fotografie pripravovanej Lumie 950 a 950 XL spolu s gadgetom Munchkin (dock pre funkciu Continnum). Fotografie na internete uverejnil bloger Evan Blass z evleaks, ktorý dávnejšie informoval o viacerých novinkách, ktoré Microsoft pripravil a následne boli aj v krátkom časovom slede oficiálne predstavené.

Evan_blass_lumia_950

Podľa Evana Blassa, Microsoft plánuje oficiálne predstaviť  pripravované zariadenia už počas septembra, avšak ak ste sa tešili, že sa ich dočkáme na IFA, ktorý sa bude konať v nemeckom Berlíne od 4. do 9., tak vás asi sklameme, Microsoft totiž už dávnejšie informoval, že na IFA nepredstaví nové vlajkové lode. Preto sa domnievame, že Microsoft predstaví dlho očakávanú Lumiu 950 a 950 XL na samostatnej konferencii.

Čo vravíte na tieto fotografie Lumie 950 / 950 XL, pozdáva sa vám vzhľad?

Zdroj: Twitter.com (evleaks), DrWindows.de

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.