Unikli fotky pripravovanej Nokie 9 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikli fotky pripravovanej Nokie 9

ANDROID

Unikli fotky pripravovanej Nokie 9

Unikli najnovšie fotky a špecifikácie pripravovanej Nokie 9. Fotky boli zverejnené na stránke frandroid.com, ale samozrejme telefón bol zabalený v kryte aby neodhalil všetky vonkajšie prvky a dizajn telefónu. Napriek obalu, ktorý mal skrývať telefón, boli odhalené jeho základné vlastnosti ako 3,5mm jack a USB-C konektor.

Zdroj: frandroid.com

Predstavené boli aj niektoré technické špecifikácie pomocou aplikácie CPU-Z, napríklad 5.3 palcový WQHD (1440×2560 pixelov) displej s maximálnym nameraným jasom 530 nitov a taktiež s funkciou Always-On. Výkon zariadenia zabezpečuje procesor Snapdragon 835 a 4GB pamäte RAM.  S ukladaním fotiek a aplikácií by nemal byť žiadny extrémny problém keďže telefón disponuje 64GB interným úložiskom. V telefóne sa nachádza operačný systém Android 7.1.1 Nougat s launcherom zo smartfónov Google Pixel.

Zdroj: frandroid.com

Telefón podporuje rýchle nabíjanie pomocou nabíjačky QuickCharge 3.0, ktorá bola v balení telefónu. O kvalitu fotiek sa stará duálny fotoaparát s rozlíšením 2x13Mpix. Nemal by chýbať ani snímač odtlačkov prstov pre pohodlnejšie a bezpečnejšie odomykanie telefónu. Cenovka vlajkovej lode od spoločnosti Nokia by sa mala pohybovať nad hranicou 700 eur.

Zdroj: frandroid.com

Zdroj: frandroid.com, úvodný obrázok(tabletowo.pl)

TIP  Samsung Galaxy Note 9 ponúkne nového asistenta Bixby 2.0, ktorý prinesie nesmierne rýchle reakcie. Čaká nás tehnologická revolúcia?
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.