Unikli fotky pripravovanej Nokie 9 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikli fotky pripravovanej Nokie 9

ANDROID

Unikli fotky pripravovanej Nokie 9

Unikli najnovšie fotky a špecifikácie pripravovanej Nokie 9. Fotky boli zverejnené na stránke frandroid.com, ale samozrejme telefón bol zabalený v kryte aby neodhalil všetky vonkajšie prvky a dizajn telefónu. Napriek obalu, ktorý mal skrývať telefón, boli odhalené jeho základné vlastnosti ako 3,5mm jack a USB-C konektor.

Zdroj: frandroid.com

Predstavené boli aj niektoré technické špecifikácie pomocou aplikácie CPU-Z, napríklad 5.3 palcový WQHD (1440×2560 pixelov) displej s maximálnym nameraným jasom 530 nitov a taktiež s funkciou Always-On. Výkon zariadenia zabezpečuje procesor Snapdragon 835 a 4GB pamäte RAM.  S ukladaním fotiek a aplikácií by nemal byť žiadny extrémny problém keďže telefón disponuje 64GB interným úložiskom. V telefóne sa nachádza operačný systém Android 7.1.1 Nougat s launcherom zo smartfónov Google Pixel.

Zdroj: frandroid.com

Telefón podporuje rýchle nabíjanie pomocou nabíjačky QuickCharge 3.0, ktorá bola v balení telefónu. O kvalitu fotiek sa stará duálny fotoaparát s rozlíšením 2x13Mpix. Nemal by chýbať ani snímač odtlačkov prstov pre pohodlnejšie a bezpečnejšie odomykanie telefónu. Cenovka vlajkovej lode od spoločnosti Nokia by sa mala pohybovať nad hranicou 700 eur.

Zdroj: frandroid.com

Zdroj: frandroid.com, úvodný obrázok(tabletowo.pl)

TIP  Mobilný prehliadač Microsoft Edge dostane zabudovaný prekladač. Žeby nová konkurencia pre Google Chrome
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.