Unikli ďalšie fotografie (zrušeného) zariadenia McLaren | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikli ďalšie fotografie (zrušeného) zariadenia McLaren

Novinky

Unikli ďalšie fotografie (zrušeného) zariadenia McLaren

McLaren bolo pripravované zariadenie Microsoftu, ktoré malo byť nástupcom populárneho fotomobilu Lumie 1020, avšak vzhľadom na vysoké výdavky pri vývoji tohto zariadenia viedli k tomu, že nakoniec Microsoft prestal na ňom pracovať.

Galéria

Ak vás zaujíma viacej informácií o tomto zrušenom zariadení z dielne Microsoftu, tak viac sa dozviete na tomto linku, kde nájdete sériu článkov, ktoré sme písali na túto tému.

Zdroj: wmp.com

TIP  Na Slovensku máme lepší internet ako v USA. Že neveríš? Pozri si aktuálne štatistiky z ktorých padneš na zadok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.