Unikla úvodná fotografia Start obrazovky Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikla úvodná fotografia Start obrazovky Windows 10

ŠPEKULÁCIE

Unikla úvodná fotografia Start obrazovky Windows 10

Windows 10 bude veľkou zmenou nie len pre nás užívateľov, ale aj pre samotný Microsoft, totiž Windows 10 bude operačný systém skrz viaceré platformy ako sú počítače, tablety, smartphony či Xbox. Predstavenie tohto systému pre mobilnú platformu Microsoft naplánoval už o 9 dní, na 21. januára, avšak prvé informácie týkajúce sa vzhľadu pomaly, ale isto unikajú. Svedčí o tom aj únik fotografie domovskej obrazovky  smartphonu.

Screen-Shot-2014-12-29-at-113747-600x425jpg-I_1441

Hoci sa jedná zatiaľ o nepotvrdenú informáciu, ale vzhľadom na to, že v priebehu niekoľkých dní po predstavení Windows 10 pre smartphony má byť dostupný pre vývojárov je dosť pravdepodobne, že sa jedná už o finálnu verziu.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre
  • števo

    som zvewdavy na 21.januar 🙂

  • windows 10

    vyzera to fajn, len som zvedavy ci bude moznost viacerych dalzdic ako 3, lebo podla obrazka to asi nebude dostupne

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.