Unikla úvodná fotografia Start obrazovky Windows 10 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikla úvodná fotografia Start obrazovky Windows 10

ŠPEKULÁCIE

Unikla úvodná fotografia Start obrazovky Windows 10

Windows 10 bude veľkou zmenou nie len pre nás užívateľov, ale aj pre samotný Microsoft, totiž Windows 10 bude operačný systém skrz viaceré platformy ako sú počítače, tablety, smartphony či Xbox. Predstavenie tohto systému pre mobilnú platformu Microsoft naplánoval už o 9 dní, na 21. januára, avšak prvé informácie týkajúce sa vzhľadu pomaly, ale isto unikajú. Svedčí o tom aj únik fotografie domovskej obrazovky  smartphonu.

Screen-Shot-2014-12-29-at-113747-600x425jpg-I_1441

Hoci sa jedná zatiaľ o nepotvrdenú informáciu, ale vzhľadom na to, že v priebehu niekoľkých dní po predstavení Windows 10 pre smartphony má byť dostupný pre vývojárov je dosť pravdepodobne, že sa jedná už o finálnu verziu.

TIP  Windows 10 zbiera osobné údaje bez povolenia! Microsoft teraz musí zaplatiť poriadne veľkú pokutu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.