Unikla fotografia ešte nepredstaveného Xiaomi Mi Mix 3 smartfónu, zabijaka iPhone telefónov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Unikla fotografia ešte nepredstaveného Xiaomi Mi Mix 3 smartfónu, zabijaka iPhone telefónov

Xiaomi_logo

ŠPEKULÁCIE

Unikla fotografia ešte nepredstaveného Xiaomi Mi Mix 3 smartfónu, zabijaka iPhone telefónov

Keď príde na súboj bezrámčekových smartfónov tak viacero nadšencov technológií je pobúrených novodobým trendom „trendom“ výrezu v hornej časti zariadenia. Nuž, toto však nebude pravdepodobne prípade smartfónu Xiaomi Mi Mix 3.

Portál Weibo prišiel s unikátnou fotografiu, o ktorej tvrdí, že je na nej zachytený smartfón Xiaomi Mi Mix 3. Ako môžete vidieť na fotografii, tak smartfón sa nesie v duchu jeho predchodcov s minimálnymi dizajnovými zmenami. Tá najvýraznejšia je brada zariadenia, ktorá v tomto prípade bola useknutá na úrok väčšieho displeja. Okrem toho Xiaomi pravdepodobne prednú kameru implementuje priamo do tela zariadenia, ktorá sa bude vysúvať.

pocketnow.com

Zdroj: Weibo via pocketnow.com

Portál Weibo ďalej predpokladá, že smartfón príde s procesorom Snapdragon 845, 8GB RAM s prémiovými kamerovými senzormi Sony IMX363 či s predinštalovanou nadstavbou MIUI 10. Či sa tak stane a aké budú ostatné špecifikácie sa dozvieme v nasledujúcich týždňoch.

Zdroj: Weibo via pocketnow.com

TIP  Nokia X5 je oficiálne vonku! Novinka však sklamala väčšinu fanúšikov a vieme, prečo

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.