Do predpredaja sa dostal smartfón so 4 fotoaparátmi a technológiou FACE ID. Dostupný je bez CLA a DPH | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Do predpredaja sa dostal smartfón so 4 fotoaparátmi a technológiou FACE ID. Dostupný je bez CLA a DPH

TIP REDAKCIE

Do predpredaja sa dostal smartfón so 4 fotoaparátmi a technológiou FACE ID. Dostupný je bez CLA a DPH

Cenovo dostupné smartfóny s high end parametrami. Tak to je stratégia spoločnosti Ulefone, ktorá sa chce takto dostať do povedomia zákazníkov. Najnovšie predstavila smartfóne Ulefone Power 3, ktorý prináša nie len najnovšie technologické novinky, ale aj dostatočný výkon na tie najnáročnejšie úlohy.

Smartfón sa v týchto dňoch dostal do predpredaja v e-shope TomTop.com, ktorý prvýkrát prináša pre slovenských ako aj českých zákazníkov možnosť doručenia bez DPH a CLA prostredníctvom dopravy „Duty Free Shipping“. Hoci táto doprava stojí zhruba 23USD tak stále sa jedná o skvelý deal, vďaka ktorému ušetríte ďalšie desiatky €.

Ulefone Power 3 s technológiou rozpoznávania tváre nájdeš tu

Prejdime teraz však k parametrom smartfónu, ktoré ponúkajú špecifikácie vlajkových lodí. Dominantou zariadenia je veľký 6“ FHD+ dispel (2160 x 1080), ktorý je pokrytí ochraným sklíčkom Gorilla Glass 4. Výrobca dokonca v balení dodáva aj panzzer glass sklíčko.

Zdroj: produktová fotografia

V útrobách telefónu ďalej nájdeme jeden z aktuálne najvýkonnejších procesorov – Helio P23 s desiatimi jadrami s pracovnou frekvenciou 2,0GHz. O multitasking sa zas stará 6GBRAM spolu so 64GB úložným priestorom, ktorý je možné rozšíriť o ďalších 256GB. O graficky náročne úlohy sa zas bude starať grafický chip ARM Mali-G71 MP2.

Zdroj: produktová fotografia

Jednou z hlavných vychytávok tohto smartfónu sú fotoaparáty, ktoré nájdeme hneď 4. Na zadnej strane nájdeme 21MP a 5MP fotoaparát. Na prednej strane nájdeme zas 13MP a 5MP pričom výrobca umiestnil v hornom rohu aj blesk. Prednú stranu dopĺňa ešte skener s technológiou rozpoznávania tváre.

TIP  Nedávno predstavený Xiaomi Mi Band 3 vďaka exkluzívnemu kupónu môžeš mať najlacnejšie na trhu. Toto určite nepremeškaj!

Zdroj: produktová fotografia

Smartfón mimochodom disponuje batériou 6100mAh, ktorú nabijete prostredníctvom USB Type – C konektora s podporou technológie Quick Charge 4.0. Nechýba však ani podpora 4G (LTE), skener odtlačkov prstov či dokonca HiFi chipset pre kvalitnejší zvuk.

Zdroj: produktová fotografia

Smartfón aktuálne zakúpite na odkaze nižšie za 191€. PS: ak nechcete riskovať možné zastavenie telefónu na colnici a prípade poplatky tak nezabudnite na dopravu „Duty Free Shipping“. PS: ponuka je limitovaná na obmedzený počet kusov.

Ulefone Power 3 s technológiou rozpoznávania tváre nájdeš tu

Zdroj: vlastný

 

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.