Ubisoft pravdepodobne omylom potvrdil práce na pokračovaní populárnej hry Watch Dogs | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ubisoft pravdepodobne omylom potvrdil práce na pokračovaní populárnej hry Watch Dogs

Watch dogs 3 pokracovanie

PC hry

Ubisoft pravdepodobne omylom potvrdil práce na pokračovaní populárnej hry Watch Dogs

Známa hra Watch Dogs, ktorú si vďaka otvorenému svetu a akčnosti obľúbili statisíce hráčov by sa podľa najnovších správ mohla dočkať pokračovania.

Prvé špekulácie o tom, že spoločnosť Ubisoft pracuje na pokračovaní hry sa objavili počas dňa „bláznov“, teda na 1. apríla kedy sa hráči mohli dostať do „admin konzoly“, ktorá sa objavila na stránkach Uplay. V rámci konzoly boli dostupné viaceré informácie vrátane zoznamu ešte oficiálne nedostupných hier. Avšak vzhľadom na špecifický deň „bláznov“ nikto tomu nevenoval zvýšenú pozornosť. Všetko sa však zmenilo v priebehu posledných dní.

Hlasový asistent Sam hovorí, že Ubisoft pracuje na Whatch Dogs 3

Najnovšie, však samotný Ubisoft pravdepodobne nechcene potvrdil, že spoločnosť pracuje na pokračovaní tejto hry, ktorá sa radí medzi úspešné tituly ako Call of Duty, Far Cry a ďalšie. Celý report týkajúci sa „prekecnutia“ sa hlasového asistenta Sama zaznamenal portál Ubicentral, z ktorého urobil výstup v podobe videa, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Ako ste mohli počuť a vidieť v rámci videa tak Sam povedal: „„Watch Dog 3 nie je ešte dokončený, ale skoré buildy, ktoré som skúsil boli solídne…“. 

Sam je herný hlasový asistent Ubisoftu, ktorý využíva AI. Aktuálne je dostupný v zatiaľ len v Kanade (ak by ste si ho chceli skúsiť je potrebné manuálne si zmeniť proxy).

S hrou Watch Dogs sa hráči hier mohli prvýkrát stretnúť v majú v roku 2014 kedy ju spoločnosti Ubisoft uviedla na trh. Príbeh hry sa točí okolo Aidena Pearca, ktorý sa snaží svojimi hackerskými a bojovými schopnosťami pomstiť vraždu svojej netere.

TIP  Microsoft má v pláne predstaviť smartfóny s Androidom. Napovedajú tomu najnovšie špekulácie

Zdroj: Youtube (UbiCentral)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.