Ubisoft pravdepodobne omylom potvrdil práce na pokračovaní populárnej hry Watch Dogs | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ubisoft pravdepodobne omylom potvrdil práce na pokračovaní populárnej hry Watch Dogs

Watch dogs 3 pokracovanie

PC hry

Ubisoft pravdepodobne omylom potvrdil práce na pokračovaní populárnej hry Watch Dogs

Známa hra Watch Dogs, ktorú si vďaka otvorenému svetu a akčnosti obľúbili statisíce hráčov by sa podľa najnovších správ mohla dočkať pokračovania.

Prvé špekulácie o tom, že spoločnosť Ubisoft pracuje na pokračovaní hry sa objavili počas dňa „bláznov“, teda na 1. apríla kedy sa hráči mohli dostať do „admin konzoly“, ktorá sa objavila na stránkach Uplay. V rámci konzoly boli dostupné viaceré informácie vrátane zoznamu ešte oficiálne nedostupných hier. Avšak vzhľadom na špecifický deň „bláznov“ nikto tomu nevenoval zvýšenú pozornosť. Všetko sa však zmenilo v priebehu posledných dní.

Hlasový asistent Sam hovorí, že Ubisoft pracuje na Whatch Dogs 3

Najnovšie, však samotný Ubisoft pravdepodobne nechcene potvrdil, že spoločnosť pracuje na pokračovaní tejto hry, ktorá sa radí medzi úspešné tituly ako Call of Duty, Far Cry a ďalšie. Celý report týkajúci sa „prekecnutia“ sa hlasového asistenta Sama zaznamenal portál Ubicentral, z ktorého urobil výstup v podobe videa, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Ako ste mohli počuť a vidieť v rámci videa tak Sam povedal: „„Watch Dog 3 nie je ešte dokončený, ale skoré buildy, ktoré som skúsil boli solídne…“. 

Sam je herný hlasový asistent Ubisoftu, ktorý využíva AI. Aktuálne je dostupný v zatiaľ len v Kanade (ak by ste si ho chceli skúsiť je potrebné manuálne si zmeniť proxy).

S hrou Watch Dogs sa hráči hier mohli prvýkrát stretnúť v majú v roku 2014 kedy ju spoločnosti Ubisoft uviedla na trh. Príbeh hry sa točí okolo Aidena Pearca, ktorý sa snaží svojimi hackerskými a bojovými schopnosťami pomstiť vraždu svojej netere.

TIP  Vo videu Tesly sa objavilo neznáme vozidlo. Je to prototyp vozidla Tesla Model Y, ktorý by mal byť elektrický crossover?

Zdroj: Youtube (UbiCentral)

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.